--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Pre toto je telový olej kráľom luxusu

28.10.2018 | 2680x Zhliadnutie | Zdravie

Ak ste vo fáze, kedy zhadzujete tukové vankúšiky, okrem stravy a cvičenia je okrem iného potrebné dbať aj o pokožku tela. Telové oleje sú totiž intenzívnejšou alternatívou telových mliek a skutočne sú vhodné pre všetky typy pokožky s výrazným aromaterapeutickým bonusom.

 

Fakt, že telový olej má preukázateľne pozitívne účinky pre telo aj dušu vedeli už v staroveké civilizácie  Egypta, Ríma či Grécka. Dokonca Hippokrates odporúčal pridávať telové oleje estradiolu do kúpeľa, Aténčania milovali oleje z výťažkov ruží, kosatcov, ľalií, anízu i šalvie či materinej dúšky. Indovia si zase telá natierali sezamovým olejom s jazmínom, kardamónom, koriandrom alebo bazalkou. 

 

V chladnom počasí je správna hydratácia pokožky prvoradá. Aby pokožka zostala správne hydratovaná počas jesene a zimy, teda v období, kedy sú vonkajšie podmienky k našej pokožke oveľa náročnejšie, vhodné je siahnuť po telových olejoch, ktoré dokážu udržať vlhkosť pokožky oveľa dlhší čas. Ak si myslíte, že naolejovanú pokožku je potrebné utrieť do sucha, alebo že olej upcháva póry, ste na omyle. Faktom však je, že telové oleje je potrebné správne používať. 

 

Vďaka telovému oleju prenikajú žiaduce látky hlboko do pokožky a zároveň v nej „uzamknú“ vlhkosť. V tomto prípade je však potrebné staviť na kvalitu, ktorá poskytuje vysokú a dlhotrvajúcu účinnosť. Najlepšie telové oleje sú totiž hodvábne a vysoko koncentrované kvapaliny s čo najmenším obsahom pridaných syntetických látok. Obrovským pozitívom je, ak sa zaobídu bez pridaných chemických látok a pochádzajú z ekologickej výroby. Olejovou terapiou totiž je možné zlepšiť celkové zdravie, zbaviť sa stresu aj znížiť intenzitu bolesti pri rôznych zdravotných ťažkostiach. 

 

Na suchú a citlivú pokožku siahnite po oleji:

- olivovom

-ružovom

-kokosovom

-jojobovom

 

Pre mastnú pokožku je vhodný olej:

  • arganový
  • mandľový
  • olej s antiseptickými vlastnosťami ako je napr. tea tree

 

Takto sa správne používa telový olej

  1. Pri aplikácii telového oleja si doprajte viac času, lebo čím viac času venujete vmasírovaniu oleja do pokožky, tým sa lepšie absorbuje a eliminujete pocit mastnoty.
  2. Pred tým ako si olej votriete do pokožky, je vhodné ju zbaviť mastnoty, parfémov aj dezodorantov a pokožke dopriať peeling. Po opláchnutí je čas na vmasírovanie telového oleja.
  3. Aby pokožka nebola po oleji mastná, mala by byť teplá a vlhká, nie však mokrá. Takže po sprche či kúpeli stačí uterák na pokožku len priložiť a nie šúchať.
  4. Pre dlhotrvajúcu hydratáciu si po nanesení oleja nechajte cca 5 minút na to, aby sa olej vstrebal pre dlhotrvajúcu hydratáciu a nezamastil oblečenie. 
  5. Ak milujete kúpeľ, pridajte olej doň. Predtým sa však dôkladne osprchujte a po kúpeli sa stačí zabaliť do osušky.
  6. Esenciálne oleje dávkujte po kvapkách, prípadne pár kvapiek primiešajte do hydratačného krému.
  7. Olej môžete použiť aj na vlasy, niektoré druhy olejov sú totiž vhodné aj na votretie do vlasov po umytí a napriek tomu nebudú mastné. 

 

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment