Systém chudnutia ako žiadny iný*

Nájdite svoj vlastný spôsob, svôj vlastný rytmus, ktorým dokážete schudnúť. S unikátnym systémom NUTRIADAPT a pod vedením našich výživových špecialistov to dokážete. Začnite hneď a zažijete úspech na vlastnom tele.*

Diagnostika

Základný mix diagnostických metód nám umožní stanoviť primárne odporúčania a ponúknuť optimálnu cestu k dosiahnutiu vašich cieľov.

Riadenie zmeny

Opakované konzultácie a monitorovanie výsledkov dávajú šancu každému, kto to so sebou myslí vážne. My sme pripravení vám pomôcť. Staneme sa vašim trénerom pri vašom životnom výkone, kedy spoločne porazíme kilogramy naviac.*

*Rôzni ľudia majú rôzne výsledky.

Základná diagnostika a konzultácia

Týmto sa Vaša cesta k trvalému schudnutiu začína. Vy viete, že chcete schudnúť. A môžete začať napríklad na Nový rok, alebo za mesiac, alebo za týždeň. Neodkladajte svoj úspech, začnite hneď. My sme pripravení.

Pripravíme pre vás

Základná diagnostika zloženia organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre použitie v zdravotníctve. Hneď sa tak dozviete, ako ste na tom s tukom, svalmi, kosťami, obsahom vody, alebo napríklad na aký vek sa vaše telo cíti.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť spôsob, ako by šli prebytočné kilogramy zredukovať. Dôležité je, že špecialista zistí aj pomer medzi podkožným a vnútorným tukom a stanoví z toho plynúce zdravotné riziká.

Odporúčania, možnosti riešenia a jedálniček

Po návšteve u nás budete detailne poznať svoj stav, špecialista vám zdelí základné odporúčania a obdržíte aj vzorový jedálníček. Samozrejme vám aj ukážeme, ako sa chudne v NUTRIADAPT a prečo je práve naša metóda tak úspešná. Rozhodnúť sa ale musíte vy.
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.

Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Dozviete sa okrem iného, koľko percent svalov a tukov máte v tele, na koľko rokov sa vaše telo cíti a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom len za 7,90 €
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment