Aktuálne informácie k fungovaniu našich pobočiek nájdete tu.

Otázky k opatreniam vlády z 15.3.2020

Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku, kontaktujte nás na info@nutriadapt.sk

Zákaz prevádzky zariadení vydaných vládou sa vzťahuje aj na sieť poradní NUTRIADAPT. To naštastie neznamená, že sa o vás nedokážeme postarať. Práve naopak, nastala vhodná doba venovať pozornosť sebe a svojmu zdraviu. V sieti našich poradní umožňujeme konzultáciu na diaľku a to formou vzdialeného prístupu. Teda všetkým našim klientom, aj novoprijatým, poskytujeme na diaľku náležitú odbornú starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Komunikujeme cez Skype, Messenger, WhatsApp, Apple FaceTime, Google Hangouts formou videohovoru, alebo klasicky telefonicky, podľa vašich preferencií a vybavenia konkrétnej poradne.
Nie, neprídete. V sieti našich poradní umožňujeme konzultáciu aj na diaľku a to formou vzdialeného prístupu. Teda všetkým našim klientom, aj novoprijatým, poskytujeme na diaľku náležitú odbornú starostlivosť a podporu, ktorú si zaslúžia. Komunikujeme cez Skype, Messenger, WhatsApp, Apple FaceTime, Google Hangouts formou videohovoru, alebo klasicky telefonicky, podľa vašich preferencií.
K reklamácii alebo k odstúpeniu nie je dôvod. Ponúkame konzultácie na diaľku z pohodlia Vášho domu, ak by Vám toto riešenie nevyhovovalo sme pripravení váš program predĺžiť o dobu trvania nariadenia vlády SR.
Áno, objednať sa môžete cez web alebo telefonicky na vybranej poradni. Nutričný špecialista sa s vami spojí v čase, ktorý si dohodnete. Následne s vami preberie vaše stravovacie návyky, jedálny lístok - skrátka všetko, čo má na vašu váhu vplyv. Následne vám navrhne riešenie. Základná konzultácia je naviac počas platnosti nariadenia vlády ZDARMA.
Naše produkty si samozrejme môžete objednať prostredníctvom nášho e-shopu www.eshop.nutriadapt.sk.
Áno, ponúkame za akčnú cenu balíček IMUNOPACK a IMUNOPACK MAX (2x väčšie balenie). Balíček sa skladá z dvoch produktov, PROBIO Imuno a WAKE ME UP! s ktorými sa dá okamžite zvýšiť imunita organizmu a zároveň pôsobí dlhodobo. Produkty obsahujú množstvo vitamínov C, D, selén a zinok, ktoré podporujú imunitu. Základné IMUNOPACK sa ponúka s 10% zľavou, IMUNOPACK MAX potom s 15% zľavou. viac na www.eshop.nutriadapt.sk.

Často kladené otázky

Tu nájdete odpovede na najčastejšie otázky. Ak ste nenašli odpoveď, radi vám poradíme. Tu nás môžete kontaktovať.

Ide o najpokročilejší výživový systém zameraný na riadenie hmotnosti človeka. Na základe biochemického skríningu prináša najlepšiu cestu k vysnívanej hmotnosti pomocou výživového plánu, ktorý zohľadňuje individuálne potreby ako sú chuťové preferencie, vek, pohlavie, možnosti stravovania, pohyb a ďalšie.
Znamená to, že vieme riadiť a dohliadnuť na vašu hmotnosť. Ciest je vždy veľa, a preto sme tu my, aby sme spoločne pre vás našli tú správnu. Pracovať so svojou hmotnosťou je totiž rovnako dôležité a normálne ako napríklad chodiť na pravidelnú dentálnu hygienu.
NUTRIADAPT mení pohľad na výživu človeka v tom, že zohľadňuje vaše individuálne potreby, ako je napríklad frekvencia denných porcií alebo chute, a navyše vám nájde najvhodnejší výživový smer, ktorý vám bude chutiť a pomôže riadiť hmotnosť po zvyšok života. Zároveň sa svet výživy veľmi rýchlo vyvíja a objavujú sa nové informácie a trendy. Preto sme sa rozhodli ísť ďalej a zároveň sa viac priblížiť odbornej sfére. Pri príprave systému sme využili veľa štúdií, ktoré sledovali vplyv výživy na redukciu a zdravotné problémy účastníkov štúdií. Z nich sme použili tie, ktoré mali preukázateľne pozitívne výsledky. Ide celkovo o 6 výživových smerov, ktoré pokrývajú výraznú časť populácie a korešpondujú s individuálnym typom jedinca.

Prvá konzultácia v poradni NUTRIADAPT

Počas prvej konzultácie vám zmeriame krvný tlak, vykonáme analýzu zloženia tela na certifikovanom prístroji pre použitie v zdravotníctve a vysvetlíme, ktorými vyšetreniami treba prejsť. Pokiaľ s tým budete súhlasiť, dohodneme sa na potrebných vyšetreniach. Môže ísť napríklad o službu Index chudnutia, ktorá nám napovie, či sa u vás vyskytuje možnosť prediabetesu. Ďalšími obľúbenými diagnostikami sú Analýza črevného mikrobiómu alebo Metabolická diagnostika. Získané výsledky sa následne premietnu pri zostavovaní výživového plánu a to tak, aby ste nielen chudli, ale s pomocou správnej stravy úspešne čelili prípadným začínajúcim alebo rozvinutým chorobám. Pokiaľ máte záujem už po prvej konzultácii začať na sebe pracovať, môžeme vám ponúknuť Metabolic Booster. Ide o 14denný diétny režim, ktorý je univerzálny a jeho zmyslom je zastaviť naberanie hmotnosti a naštartovať chudnutie. Už po prvej schôdzke teda môžete vyraziť za svojim cieľom.

Druhá konzultácia v poradni NUTRIADAPT

Pri vašej druhej návšteve podrobne preberieme výsledky analýz a spoločne budeme hľadať cestu, ako dosiahnuť čo najefektívnejšie chudnutie. Zhodnotíme časové možnosti vášho stravovania, aké máte chuťové preferencie, zohľadníme zdravotný stav a možnosti aktívneho pohybu. Zameriame sa tiež na kontrolnú analýzu po Metabolic Booster (ak ste ponuku využili). V tejto fáze sme vám schopní ponúknuť spracovanie gramážového osobného výživového plánu, a to v rámci jedného zo 6 výživových smerov, ktorý vám bude podľa dosiahnutých výsledkov fungovať najlepšie.

Tretia a ďalšie následné konzultácie

V prípade, že sa rozhodnete s nami pracovať na svojej hmotnosti, pripravíme pre vás gramážovú kuchárku na mieru vytvorenú presne podľa vašich individuálnych potrieb. Na ďalších konzultáciách budeme preberať prípadné zmeny stravovacieho režimu, budeme vás podporovať aj strážiť. Na konci našej spolupráce už budete vedieť, ako sa stravovať, aby ste sa po ukončení programu vyznali v potravinách i vo vlastnom tele, v budúcnosti už svoje kilá nenabrali späť a dokázali tak svoju hmotnosť udržiavať trvalo.

Áno, v prípade, že si z nejakých dôvodov so špecialistom "nesadnete", nebudete spokojný(á) s jeho prístupom, je možné požiadať o pridelenie iného výživového špecialistu.
Nie je to podmienkou. Naši klienti chudnú aj bez doplnkov stravy. Avšak dobre vybrané, cielené doplnky vám pomôžu dosiahnuť výsledky rýchlejšie a s menšou námahou.
Používame výhradne vlastné doplnky stravy. Tieto doplnky sú vyvíjané poprednými odborníkmi, výhradne na prírodnej báze a schválené Ministerstvom zdravotníctva.

Rezervačný formulár

Ringsegment