--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Katarína Švajdová

Opäť sa cítim dobre

Pred  začiatkom chudnutia, resp. zmeny životného štýlu, som sa cítila nafúknutá, neohybná, ťažkopádna a stále som bola unavená

Cítila som sa stále horšie, chorľavejšie a hlavne škaredo, nepríťažlivo, začala som mať komplexy. Pridali sa rôzne zdravotné problémy, veľa času stráveného po lekároch, pohadzovanie od jednej ambulancie k druhej a hlavne znechutenie a sklamanie z reakcie lekárov... Dlho som sa odhodlávala, aby som urobila ten prvý krok, tak veľmi dôležitý. Chcelo to veľkú zmenu, či už v rámci pracovného prostredia, v kruhu rodiny a hlavne v mojom myslení – začať od seba.

 

Ale podarilo sa, ten dôležitý krok som urobila a som nesmierne šťastná

Ďakujem za veľkú upútavku, ktorú som každý deň, keď som prichádzala a odchádzala z práce mala pred očami. To ma uistilo, že mám do toho ísť, že sú tu pre nás, normálnych ľudí, nie s ideálnymi mierami a nemusím sa hanbiť, ako vyzerám. Povzbudia, pochopia, podajú pomocnú ruku.

A podarilo sa. Pod vedením Ing. Michala Vrtíka, som krôčik po krôčiku pracovala na sebe a výsledky nenechali na seba dlho čakať. Som nový, vysmiaty, spokojný a pokojný človek… Normálne ešte stále nechápem, že takto po dlhej dobe sa môže človek zase dobre cítiť.

Aj moja rodina ma podporila a povzbudzovala. Nemala som nič, čo by bolo znamenalo pre mňa problém, robilo mi ťažkosti. Bola som rada, že som konečne začala na sebe pracovať a cítila sa lepšie, nemusela sa báť, že keď niečo zjem, bude mi zle, budem vracať... Konečne som sa bez strachu a s radosťou najedla, doslova tešila sa na jedlo.

Majte sa radi a doprajte si ten pocit šťastia. Zmeňte svoj život k lepšiemu. ĎAKUJEM!!!

 

Ďalšie príbehy

S tým, čo som pribrala v tehotenstve, som márne bojovala. Teraz mám o 20 kg menej a chudnem ďalej
Lucia Absolonová, 53 rokov
Najkrajší pocit som zažila, keď som sa zrazu dokázala zmestiť do môjho, farbou bohatého, starého oblečenia, dokonca aj z čias maturít.
Lenka Humeňajová, 38 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment