--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Hľadáte prácu, ktorá má zmysel?

Pridajte sa k nám a pomáhajte ľuďom žiť zdravo!

Radi by ste pracovali v oblasti výživy? Chcete byť v kontakte s najnovšími vedeckými poznatkami a stať sa potravinovým superhrdinom? Alebo ste silní v administratíve a máte radi veci pod kontrolou? Pozrite sa, aké uplatnenie vám ponúkame. Hľadáme špecialistov / ky pre naše kliniky, šikovné asistentky, teamových kolegov na centrálu spoločnosti. Máme prepracovaný systém vzdelávania a práca je u nás naozaj rôznorodá.

Photo doctor

Máte záujem u nás pracovať?

Pozrite sa na aktuálne ponuky práce a ozvite sa nám!

Pracovné príležitosti pre asistentov / ky

1

Pracovné príležitosti pre špecialistov / ky

1

Pracovné príležitosti na centrále

0

Asistentka / recepčná Považská Bystrica - Zarábajte vďaka tomu, čo Vás baví

Asistentka / recepčná Považská Bystrica - Zarábajte vďaka tomu, čo Vás baví

Výživový poradca pre NUTRIADAPT Piešťany - polovičný úväzok

Hľadáte prácu, ktorá má skutočne zmysel? S nami budete pomáhať ľuďom, zlepšovať ich životy. Našim klientom pomôžete na ceste za lepšou postavou, skvelou kondíciou a pevnejším zdravím.

Nenašli ste vhodnú pozíciu?

Nevadí, pošlite nám svoj životopis a my sa s vami spojíme, akonáhle pre vás nájdeme vhodné uplatnenie.

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Ringsegment