--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Katarína Brychtová

BYŤ ŠTÍHLOU JE SKVELÉ! A CÍTIŤ SA DOBRE VO SVOJEJ KOŽI BY SOM DOPRIALA KAŽDÉMU

Katka Brychtová

 

Veľmi dobre si pamätám na obdobie, keď som sa necítila dobre taká, aká som bola.

Mala som aj zdravotné problémy - veľmi ma bolelo pravé, občas aj ľavé koleno. Skúšala som divadelné predstavenia a vždy som po skúške prišla domov naozaj taká ubolená, že som si hovorila, toto nie je dobre! Bola som u lekára, ktorý mi povedal, že to ešte nie je na operáciu. Na otázku, čo mi teda pomôže, mal pre mňa iba dve slová: KEĎ SCHUDNETE. Tieto slová ma nakopli a povedala som si, že musím so sebou niečo robiť. Moje okolie bolo ku mne zhovievavé a iba sem tam ma nejaký bulvár ohovoril, že nie som úplne
najštíhlejšia.

Keď sa rozhodnete schudnúť a hľadáte možnosti, ako svoj cieľ dosiahnuť, ponúka sa vám veľa možností. Pre mňa bola voľba jasná a rozhodla som sa pre Nutriadapt. Nemám rada šejky a potraviny, ktoré sú pre mňa neprirodzené. Veľmi sa mi páčilo, že môj osobný výživový plán bol tvorený normálnou a zdravou stravou. Že som nejedla alebo nepila nejaké kokteily, nemala som zbytočné doplnky (iba tie, ktoré boli pre mňa naozaj vhodné a zdravé). Keď som si všetko preštudovala a keď sme sa porozprávali s mojou poradkyňou, mala som pocit, že toto je moja cesta. Že toto je pre mňa to najvhodnejšie a že to bude fungovať.


Ako prebiehalo chudnutie?

Úžasné bolo, že to všetko šlo akoby bezbolestne. Samozrejme, je potrebná aj pevná vôľa. Ale vôbec nebolo moje chudnutie dramatické či strašne ťažké. Veľmi ma však prekvapila jedna vec. Na začiatku programu som mala 51 rokov a hovorí sa, že po 50-tke sa spomaľuje metabolizmus a že schudnúť sa nedá alebo len veľmi ťažko.
Nie je to pravda a som toho živým dôkazom. A práve to ma fascinovalo. Mala som pocit, akoby sa môj metabolizmus naštartoval, že moje telo je zdravšie a krásne reaguje na úpravu stravy. Za to som nesmierne vďačná. Vždy hovorím, že návšteva kliniky Nutriadapt a následne celá spolupráca bolo dobrým rozhodnutím, ktoré ovplyvnilo môj život
veľmi pozitívnym spôsobom. Žijem zdravšie a možno v istom zmysle aj plnohodnotnejšie.


Rada na záver

Musím sa priznať, že spolupráca s Nutriadaptom bola pre mňa veľkým obohatením môjho života. Žije sa mi príjemnejšie, lepšie a ak vám môžem odporučiť niečo, čo vám môže pomôcť v živote, ak sa zle cítite, či už zdravotne alebo sám so sebou a potrebujete sa nejako naštartovať, potrebujete niečo vo svojom živote zmeniť, chcete byť zdravší, štíhlejší, tak neváhajte. Odporúčam!

Ďalšie príbehy

-20 kg
Dozvedela som sa o Vás od brata, ktorý s Vašou pomocou schudol 30 kg.
Oľga Kocianová, 61 rokov
-13 kg
Opäť sa cítim dobre
Katarína Švajdová, 41 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment