--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Katarína Brychtová

BYŤ ŠTÍHLOU JE SKVELÉ! A CÍTIŤ SA DOBRE VO SVOJEJ KOŽI BY SOM DOPRIALA KAŽDÉMU

Katka Brychtová

 

Veľmi dobre si pamätám na obdobie, keď som sa necítila dobre taká, aká som bola.

Mala som aj zdravotné problémy - veľmi ma bolelo pravé, občas aj ľavé koleno. Skúšala som divadelné predstavenia a vždy som po skúške prišla domov naozaj taká ubolená, že som si hovorila, toto nie je dobre! Bola som u lekára, ktorý mi povedal, že to ešte nie je na operáciu. Na otázku, čo mi teda pomôže, mal pre mňa iba dve slová: KEĎ SCHUDNETE. Tieto slová ma nakopli a povedala som si, že musím so sebou niečo robiť. Moje okolie bolo ku mne zhovievavé a iba sem tam ma nejaký bulvár ohovoril, že nie som úplne
najštíhlejšia.

Keď sa rozhodnete schudnúť a hľadáte možnosti, ako svoj cieľ dosiahnuť, ponúka sa vám veľa možností. Pre mňa bola voľba jasná a rozhodla som sa pre Nutriadapt. Nemám rada šejky a potraviny, ktoré sú pre mňa neprirodzené. Veľmi sa mi páčilo, že môj osobný výživový plán bol tvorený normálnou a zdravou stravou. Že som nejedla alebo nepila nejaké kokteily, nemala som zbytočné doplnky (iba tie, ktoré boli pre mňa naozaj vhodné a zdravé). Keď som si všetko preštudovala a keď sme sa porozprávali s mojou poradkyňou, mala som pocit, že toto je moja cesta. Že toto je pre mňa to najvhodnejšie a že to bude fungovať.


Ako prebiehalo chudnutie?

Úžasné bolo, že to všetko šlo akoby bezbolestne. Samozrejme, je potrebná aj pevná vôľa. Ale vôbec nebolo moje chudnutie dramatické či strašne ťažké. Veľmi ma však prekvapila jedna vec. Na začiatku programu som mala 51 rokov a hovorí sa, že po 50-tke sa spomaľuje metabolizmus a že schudnúť sa nedá alebo len veľmi ťažko.
Nie je to pravda a som toho živým dôkazom. A práve to ma fascinovalo. Mala som pocit, akoby sa môj metabolizmus naštartoval, že moje telo je zdravšie a krásne reaguje na úpravu stravy. Za to som nesmierne vďačná. Vždy hovorím, že návšteva kliniky Nutriadapt a následne celá spolupráca bolo dobrým rozhodnutím, ktoré ovplyvnilo môj život
veľmi pozitívnym spôsobom. Žijem zdravšie a možno v istom zmysle aj plnohodnotnejšie.


Rada na záver

Musím sa priznať, že spolupráca s Nutriadaptom bola pre mňa veľkým obohatením môjho života. Žije sa mi príjemnejšie, lepšie a ak vám môžem odporučiť niečo, čo vám môže pomôcť v živote, ak sa zle cítite, či už zdravotne alebo sám so sebou a potrebujete sa nejako naštartovať, potrebujete niečo vo svojom živote zmeniť, chcete byť zdravší, štíhlejší, tak neváhajte. Odporúčam!

Ďalšie príbehy

Stačí vyjsť zo svojej komfortnej zóny a urobiť niečo pre svoje telo a zdravie
Daniela Havrilová, 57 rokov
Jedol som nepravidelne, väčšinou som bol celý deň v práci bez jedla a večer si doprial „hody“
Peter Polák, 45 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment