--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Lýdia Kožiková

Konečne som sa dozvedela čo a kedy jesť

-9 kg

Niekto si povie...že prečo som ja chcela schudnúť, veď som mala iba 63kg

Ako sa hovorí, hmotnosť nič neznamená. No ja som sa vo svojom tele cítila veľmi nekomfortne. Vždy som niečo skúšala, pomohlo mi to tak na rok a potom som zase naspäť nabrala kilogramy. Keďže moja kondícia nie je na dobrej úrovni, obávala som sa ísť cvičiť niekam do telocvične  medzi kopec ľudí a následne čo a ako jesť, to som už vôbec nevedela. Ale prišiel jeden deň, kde som spoznala pani, ktorá sa dala na chudnutie cez Nutriadapt. Neváhala som a objednala sa na prvú konzultáciu.

Pri vstupe ma príjemne privítala asistentka a urobila so mnou vstupné vyšetrenia, kde som ďalej pokračovala na konzultáciu k špecialistke Veronike. Moje nadšenie ešte viac vzrástlo a išla som do toho. Konečne som sa dozvedela čo a kedy jesť. V programe som mala aj cvičiace videá pre začiatočníkov, takže som mohla postupne zvyšovať svoju kondíciu. Každá kontrola bola super potešením pre mňa, lebo som videla výsledky môjho snaženia. Veľkou výhodou je, že pred tým ako Vám dajú vzorový jedálniček, je vypracovaný krvný rozbor s posúdením od lekára a na základe výsledkov odporučia jedálniček. Moja cesta k lepšiemu telu trvala iba 6 mesiacov a to iba vďaka špecialistke Veronike. Ešte raz veľká vďaka a ďakujem.

Ďalšie príbehy

-12 kg
Ľutujem, že som do NUTRIADAPT neprišla skôr
Dáša Pavlíková, 66 rokov
-43 kg
Moja premena
Mgr. Katarína Halandová, 39 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment