--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Darina Mondeková

Dnes som ľahšia o 31 kg a je to super pocit!

-31 kg

Pozdravujem tých, ktorí budú čítať môj krátky príbeh o chudnutí s NUTRIADAPTOM!

Volám sa Darina, mám 46 rokov a vážila som 112,4kg. Vždy som chcela schudnúť, no nedarilo sa mi to. Doma som deťom hovorila, že by som tým mala konečne niečo robiť, pretože pri mojej hmotnosti mi zoberú aj "občiansky" preukaz, ako sa vraví.

Dcéra mi stále opakovala, aby som sa objednala na konzultáciu, ale neverila som tomu, že by som mohla schudnúť a popravde, nemala som pevnú vôľu. Jedného dňa mi dcéra oznámila, že ma objednala na konzultáciu a už nebolo cesty späť. Nechcela som sa zahanbiť, tak som šla.

Privítala ma príjemná pani Ľubka Majerová a vysvetlila mi ako bude všetko prebiehať. Tak som si zaplatila program na pól roka. Začal sa kolotoč chudnutia. Prvé dni boli veľmi ťažké, pretože som bola hladná ako vlk. Keď som si však pomyslela, koľko eur som do toho dala, aj hlad ma prešiel, a tak som sa zaťala a dala som to.

Dnes som ľahšia o 31,2kg a je to super pocit. Ak váhate, či do toho ísť, tak neváhajte, pretože zdravie je prvoradé. Ak nebudeme mať zdravie, tak potom nič.

V prvom rade by som chcela pekne poďakovať svojim deťom, celej rodine, že ma celý čas podporovali a verili, že to zvládnem. A veľká vďaka patrí hlavne pani Ľubke Majerovej za jej perfektnú prácu a láskavý prístup ku klientom.

S pozdravom klientka NUDRIADAPTU

Ďalšie príbehy

-20 kg
Dozvedela som sa o Vás od brata, ktorý s Vašou pomocou schudol 30 kg.
Oľga Kocianová, 61 rokov
-15 kg
Schudol som 15 kg a cítim sa oveľa lepšie
Peter Vall, 59 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment