--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Dagmar Pflegerová

Ako hovorím známym a príbuzným: jem všetko, ale v inom zložení a iné veľkosti porcií

Môj príbeh o nekonečnom riešení nadváhy a postupne až obezity ma sprevádza po väčšinu môjho dospelého života. Zlom prišiel v mojich osemnástich rokoch, keď som vážila skoro 80 kíl, a tak som sa rozhodla s tým niečo robiť. Bolo to ale čisto amatérsky a keď som sa v necelých 22 rokoch vydávala, mala som prijateľných 63 kg pri výške 168 cm a darilo sa mi ich udržiavať.

Po deťoch som nejaké to kilo navyše tolerovala, ale s nadváhou som bojovala ďalej. Veľmi dobre som sa cítila pri 72 kg, mala som ženské tvary, ale nevyzerala som ako guľa. To sa však postupne zmenilo a ja som sa „prepracovala“ k šialeným 106 kg!

Pred rokom som skončila s prácou a išla do dôchodku. V duchu som sa rozhodla, že v tomto veku nemá cenu nervovať sa a niečo s tým robiť. Ale, ako to býva – nikdy nehovor nikdy – do tohto rozhodnutia prišla reklama na zistenie metabolizmu v NUTRIADAPTE, kde som sa dočítala, že sa to týka všetkých vekových aj váhových kategórií. Zdvihla som telefón a s milou pani recepčnou som sa dohovorila na prvej schôdzke. Súhlasila som až po uistení, že nejde o ponuku nefungujúcich výživových doplnkov a koktailov.

Moje predstavy o tom, čo sa bude diať, boli zďaleka odlišné. Nikto sa posmešne neusmieval nad mojou neforemnou postavou. Naopak, všetci boli milí, ústretoví, mala som pocit, že mi chcú pomôcť a urobia pre mňa síce veľa, ale nie všetko. Môj poradca zapracoval aj na tom, aby som si uvedomila, že nejde len o zovňajšok, ale hlavne o môj zdravotný stav. Dostala som jedálniček šitý priamo na mieru. Žasla som nad tým, aká je zelenina lahôdka, že mi stačia menšie porcie, že sa dá uvariť veľká dobrota aj bez veľkého plátku mäsa, a tiež si pochutiť na sladkom bez cukru. Zvyšok, a to hlavné, je však iba a len na mne.

 

Ako hovorím známym a príbuzným: jem všetko, ale inak poskladané, iné veľkosti porcií. S jedálničkom som sa naučila pracovať a už mi nezaberá toľko času pripraviť si jedlá.

Nedávno som sa pozerala na nejaké fotky z roku 2020, kedy som sa naposledy na Novom Zélande fotila pri 106 kg. Pri pohľade na ne ma len prekvapuje, kam som to nechala zájsť a že mi snáď ani nevadilo, ako vyzerám. Nebyť NUTRIADAPT, nebola by som taká spokojná ako teraz, keď mám o 35 kíl menej. Chcela by som sa dostať na váhu pod 70 kilogramov, čo by bolo pre mňa ideálne. Som spokojná, pohyb mi nevadí, z veľkej časti sa mi zlepšili zdravotné výsledky. A dámy, čo hlavne - tie možnosti v obchodoch s oblečením, to je sen!

Ďalšie príbehy

Neverila som, že to môžem dokázať.
Marta Hrušková, 56 rokov
Cesta bola tŕnistá, ale výsledok perfektný
Peter Javor, 35 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment