--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Mandľové srdiečka máčané v čokoláde

19. 12. 2016 | 6345 Zhliadnutie
40
porcií
90
minút
obtiažnosť
343 kJ / porcia

Pripravte si zdravší variant klasickej cukrovinky. Namiesto bielej múky použite špaldovú a miesto džemu mandľové maslo. A ak ešte cukrovinky namočíte do čokolády, určite neodoláte.

Postup

Maslo, žĺtok, citrónovú kôru a cukor vymiešajte do peny a potom pridajte múku. Vypracujte vláčne cesto a nechajte najlepšie cez noc odpočívať v chladničke. Druhý deň ho pred spracovaním nechajte ešte chvíľu povoliť, vyvaľkajte placku a vykrajujte srdiečka. Pečte pri teplote 180 °C približne 10 minút. Polovicu upečených srdiečok z pólky namočte do čokolády a nechajte zaschnúť. Nakoniec zlepte mandľovým maslom vždy jedno čokoládové srdiečko s klasickým.

Hoci ide o zdravší variant cukrovinky, stále ide o dezert. Odporúčame konzumovať maximálne 3 ks za deň a to v rámci raňajok alebo miesto desiaty.

TIP: Tým, že do čokolády nenamáčame celá zlepené srdiečka, ale len ich jednu časť, zaručíme, že cukrovinky nebudú tak kaloricky výdatné. Napriek tomu si vďaka čokoláde zachovajú pekný vzhľad i čokoládovú chuť. Ak chcete znížiť množstvo tuku a kalórií, čokoládu vynechajte.

Suroviny

200 g špaldovej múky
100 g masla
50 g trstinového cukru
1 žĺtok
strúhaná kôra z polovice bio citróna
mandľové maslo
čokoláda s obsahom kakaovej hmoty min. 70%

40 porcií | doba prípravy 90 minút | 343 kJ / 82 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

2
porcie
30
minút
obtiažnosť
1520 kJ / porcia
4
porcie
30
minút
obtiažnosť
640 kJ / porcia
10
minút
obtiažnosť
1572 kJ / porcia
50
porcií
35
minút
obtiažnosť
353 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment