--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Datľové košíčky s kokosovým krémom

25. 7. 2016 | 9600 Zhliadnutie
4
porcie
60
minút
obtiažnosť
1235 kJ / porcia

Tieto vynikajúce a zdravé košíčky nenájdete v žiadnej cukrárni. Vyskúšajte ich, chutia skvele!

Postup

Vykôstkujte datle a spolu s ostatnými ingredienciami ich zmixujte, kým nevznikne hladká hmota. Na pomúčenej doske (pohánkovou múkou) si z hmoty vyvaľkajte placku hrubú asi 1 cm. Predhrejte rúru na 150 ° C. Vytrite formičky na muffiny kokosovým olejom a vyrežte kolieska (môžete použiť napríklad pohárik) natlačte ich do muffinov a pečte asi 15 minút, akonáhle začnú zlatnúť. Vyberte ich a nechajte na plechu vychladnúť.

Na kokosový krém zmiešajte spolu všetky ingrediencie v kuchynskom mixéri a mixujte dostatočne dlho. Potrebujeme skutočne jemnú a krémovú konzistenciu. Vezmite vychladnuté košíčky a každý naplňte asi lyžicou krému. Ozdobte plátkami jahôd, malín alebo čučoriedok. Dajte asi na dve hodiny stuhnúť do chladničky.

TIP: Dezerty s obsahom tuku z orechov - Dezert s vyšším obsahom zdravých tukov vás uspokojí a zasýti na dlhý čas a nemusí byť ani príliš sladký. Preto, ak vás neustále prenasleduje pocit hladu alebo chuti, môžete si dať napríklad hrsť orechov. Tie vám pomôžu ustáliť hladinu cukru v krvi a zasýtia vás na dlho. Také sú často aj raw dezerty alebo torty, kde základ tvoria práve orechy a krémy z orechov. Výhodou je, že takých dezertov nezjete príliš veľa.

Suroviny

NA ZÁKLAD:
100 g mletých mandlí - lúpaných
1,5 polievkovej lyžice kokosového oleja
5 ks datlí
1 polievková lyžica vody
NA KOKOSOVÚ NÁPLŇ:
100 g tuhého kokosového krému alebo kokosového mlieka
2 polievkové lyžice javorového sirupu
0,5 banánu
1 polievková lyžica kokosového oleja
1 polievková lyžica (rastlinného) mlieka
NA OZDOBU:
14 jahôd - okolo 150 g

4 porcie | doba prípravy 60 minút | 1235 kJ / 295 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

4
porcie
40
minút
obtiažnosť
1812 kJ / porcia
2
porcie
10
minút
obtiažnosť
1950 kJ / porcia
8
porcií
45
minút
obtiažnosť
1254 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment