--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Ranná 10 minútovka

13.02.2018 | 3948x Zhliadnutie | Šport

Cvičte. Pohyb je základom života, podporuje imunitu a udržuje organizmus v dobrej kondícii. My máme niekoľko dôvodov, ktorými vás chceme presvedčiť na ranné cvičenie. Prečo je dobré privstať si a začať deň pohybovou aktivitou?

Skvelý štart do nového dňa

Či už ráno vstávate z postele s úsmevom na perách alebo ťarbavo otvárate oči, skúste sa premôcť a začať cvičiť. Stačí, aby ste si vyhradili 10 – 15 minút a rozhýbali svoj organizmus. Budete sa diviť ako vás ranné cvičenie naštartuje a naladí do celého dňa. Vyplavené endorfíny zaručia, že sa budete cítiť sviežo a dobre naladení.

 

Naštartovanie metabolizmu

Ak potrebuje a chcete spáliť nadbytočné tukové vankúšiky, práve ranné cvičenie je tou správnou cestou. Metabolizmus začne rýchlejšie pracovať a aj v priebehu dňa zabezpečí spaľovanie kalórií.

 

Lepšie ráno ako večer

A to hneď z dvoch dôvodov. Ráno zvyčajne nič nebráni tomu, aby ste si na cvičenie našli pár minút. Naopak od večerného cvičenia vás môže odradiť únava, nečakané starosti s deťmi či akákoľvek iná prekážka.

Druhým dôvodom prečo cvičiť radšej na štarte dňa ako na jeho sklonku je, že večerné cvičenie môže brániť v zaspávaní. Pohyb totiž spôsobuje hormonálne zmeny vďaka, ktorým sa spánok dostavuje oveľa ťažšie.

 

Ráno podáte lepší výkon

Podľa viacerých štúdií je hladina testosterónu, ktorá sa podieľa na budovaní svalovej hmoty, vyššia v dopoludňajších hodinách. To je ďalší dôvod, pre ktorý je cvičenie na začiatku dňa „výhodnejšie“. Ráno, keď je organizmus oddýchnutý, dosiahnete cvičením lepší výkon.

 

Zbavíte sa stresu

Cvičením si doslova vyvetráte hlavu. Môžete zvoliť cvičenie vonku. Nielen počas leta ale aj počas zimných mesiacov sa dá vonku napríklad behať. Alternatívou je aj prechádzka v rýchlom tempe. Pri športe zabudnete na všetky pracovné a osobné problémy, starosti, termíny. S čistou hlavou sa deň začína jednoduchšie.

Po cvičení vhodné raňajky 

Ak už naštartuje svoj deň cvičením, „nezabite“ ho nevhodnou stravou. Na raňajky voľte obilniny vo forme kaše, ovsené vločky s ovocím, vajíčka na rôzny spôsob, jogurty s orechmi, smoothie z rôznych druhov ovocia či zeleniny. Vynechajte údeniny, sladké koláče a biele pečivo.

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment