--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Top trendy zdravého životného štýlu

11.12.2018 | 2692x Zhliadnutie | Šport

Akýkoľvek je váš cieľ čo sa týka chudnutia, či potrebujete kilá navyše zhodiť alebo vyrysovať a spevniť postavu, okrem vhodného stravovacieho plánu je priam žiaduce nevyhýbať sa pohybu. A pretože pohyb k zdravému životnému štýlu patrí, stačí si len vybrať.

 

 

  1. Cvičenie pre chudnutie

Snaha o štíhlu postavu a zdravý vzhľad a pocit čo sa týka zdravého životného štýlu je stále číslom 1. K štíhlejšej postave ide ruka v ruke vhodný výber potravín a samozrejme pohyb. Dôležité je tiež nepodliehať najnovším módnym trendom v oblasti cvičenia ale vybrať si taký druh pohybu, ktorý vyhovuje vašej telesnej konštitúcii, veku a možnostiam. Lebo pre každého človeka existuje vhodný druh športu, stačí ho iba objaviť. Niekomu môže ako forma pohybu vyhovovať tanec, inému silové cvičenie a ďalšiemu zase pilates. Najdôležitejšie zo všetkého pre skutočný úspech je mať radosť z pohybu.

 

  1. Široké spektrum podnetov

Trendom tejto doby je neustále rozširovanie profesionálnych fitnes trénerov, ktorí vás nielenže zasvätia do toho - ktorého športu, no tiež vás dokážu neuveriteľným spôsobom motivovať k ďalšiemu vášmu rozvoju. K tomu pridajte trošku sebavzdelávania v oblasti zdravého stravovania a pohybu a získanie či udržanie zdravia nemusí byť nedostupnou métou. Zdravým životným štýlom ste príkladom aj pre vaše deti a keďže všetci chceme pre svojich potomkov iba to najlepšie, niet lepšej voľby. Inšpiráciou môžu byť aj články na www.svet-zdravia.sk

 

 

  1. Stavte na intervalový tréning

Vysoko intenzívny intervalový tréning (HIT) je v posledných rokoch veľkým trendom. Niet sa čo čudovať najmä v rýchlej dobe, v ktorej žijeme a doslova nestíhame nič. HIT tréning vyhovuje najmä tým, ktorí dokážu v rýchlom tempe, teda pri maximálnej tepovej frekvencii za krátky čas vynaložiť toľko energie ako pri dlhým minútach aktívneho pohybu pri nízkom tempe. Výhodou HIT tréningov je počas intenzívnych 20 – 30 minút spáliť oveľa viac kalórií ako pri bežnom cvičení.

 

  1. Silový tréning

Silový tréning patrí k top trendom zdravého životného štýlu, hoci pre predsudky nabratia veľkej svalovej hmoty, ženy k nemu priveľmi neinklinujú. Odborníci hovoria, že ženy sa silového tréningu nemusia obávať, vďaka nemu získajú kvalitnú svalovú hmotu, pevné kosti aj rýchly metabolizmus a s prídavkom vyššieho spaľovania kalórií aj počas oddychu. Podľa realizovanej štúdie po dobu 10 týždňov sa po pravidelnom silovom tréningu zvyšuje pokojový metabolizmus približne o 7 %.

 

  1. Skupinový tréning

Skupinový tréning je úžasná vec. Okrem spálených kalórií prináša zábavu, nové priateľstvá a k tomu motiváciu. Konkurencia v členoch skupinového tréningu vás podvedome potiahne k lepším výkonom, takže sa „hecnete“ tak, že tomu nebudete môcť ani uveriť. Či sa odhodláte na spinning alebo kruhový tréning, prípadne niečo iné, je iba na vás, no rýchle a viditeľné výsledky dosiahnete striedaním silového cvičenia s aeróbnou aktivitou.

 

  1. Joga 

Joga je stará takmer ako samo ľudstvo, jej popularite však rastie z roka na rok. Výhody tohto cvičenia sú naozaj úžasné a to nielen na telo ale aj na myseľ. Pretože cvičenie jogy znižuje napätie, stres, úzkosť, zlepšuje kvalitu spánku, zvyšuje prekrvenie tkanív a orgánov, upravuje trávenie... Benefitov jogy  je veľmi veľa, za zmienku stojí spomenúť, že joga celkovo podporuje činnosť mozgu a pomáha pri tlmení chronických bolestí. Vedeli ste, že vďaka joge telo vyprodukuje toľko serotonínu, toho známeho hormónu šťastia, že si toto cvičenie zaslúžilo predpisovať ju ako terapiu pacientom?

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment