--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Jan Zunt

Schudol som 25 kg a nevidím dôvod vracať sa k pôvodnej životospráve

Jedného dňa som sa rozhodol, že pre seba niečo urobím. Mal som nadváhu, veľké brucho a necítil som sa dobre. Bežné, predtým normálne veci, mi začínali robiť problémy. Časté zadýchavanie, problémy pri ohýbaní sa, väčšia únava. Povedal som si, že to takto ďalej už nejde, sadol som k počítaču a začal hľadať centrá, kde by mi mohli poradiť. Na internete som si našiel rôzne príbehy a nemohol som veriť, že niekto dokázal schudnúť až 25-30 kg. Na stránkach NUTRIADAPT som si vybral poradňu, zadal svoje telefónne číslo a na druhý deň sa mi ozvali. Konzultácia a schôdzka bola veľmi príjemná a motivačná. Nadchla ma pre zmenu. Nechal som si urobiť biochemický rozbor krvi a bol som veľa prekvapený, ako zle na tom som. Môj nutričný poradca mi vysvetlil, aké zdravotné riziká sa spájajú s týmito výsledkami, a odporučil mi, ako nad tou mojou nadváhou zvíťaziť.

A tak som začal s novým jedálničkom naplno. Po niekoľkých týždňoch sa všetko začalo meniť a postupne začali byť vidieť výsledky. Čas ubiehal a ja som chudol kilo po kile. Aby som to skrátil: miloval som pivo, každý týždeň som vypil 10 pív, nejedol som pravidelne a hlavne som neraňajkoval. Spánok bol tiež u mňa problém a bolenie hlavy dosť časté. Po zmene stravy a dodržiavaní správneho jedálnička som sa všetkých neduhov zbavil, začal som pravidelne jesť, voliť lepšie jedlá, pravidelne a dostatočne spať a okrem nadváhy pominuli aj bolesti hlavy. Teraz sa cítim dobre, jedálniček stále dodržiavam, schudol som 25 kg a nevidím dôvod vracať sa k pôvodnej životospráve.

Ďalšie príbehy

-22 kg
„Schudni, je to v hlave“
Iveta Benedikovičová, 60 rokov
-11 kg
Život sa mi zmenil od základov
Jana Nováková, 42 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment