--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Petra Wojnarová

Najväčšiu radosť mám z toho, že som sa pre svojho manžela stala znova atraktívnou, a aj keď ma nikdy v chudnutí nepodporil, teraz len chodí a chváli ma, čo som dokázala.

Spúšťací moment, aby som so sebou niečo urobila, bol pohľad do zrkadla a uvedomenie si, ako naozaj vyzerám. Chcela som začať skôr, než príde nejaké ochorenie, ktoré hrozí pri obezite, ako cukrovka, vysoký krvný tlak atď. Hlavne som sa chcela stať krásnou a zdravou mamičkou pre moje deti a prestať sa vyhovárať, že kilá navyše mám po nich. Moje rozhodnutie schudnúť pramenilo ako z fyzického dôvodu kvôli ochoreniu obličiek, tak aj z psychického, že už nevyzerám ako predtým a stala sa zo mňa veľryba. Neustále som sa potila, mala som návaly tepla, nestačila som deťom a myslela som, že sa už ani môjmu manželovi nepáčim.

Než som sa rozhodla ísť do NUTRIADAPT, vedela som o zdravej strave základné informácie, avšak nijako som sa o ne nezaujímala. Jedla som všetko, čo som chcela, bez uváženia a hlavne nejaká zelenina nepripadala do úvahy. Niekoľkokrát som sa márne snažila schudnúť a vyskúšala som rôzne diéty ako low carb a keto, snažila som sa jesť pravidelne a správne, ale nikdy som nevydržala dlhšie ako týždeň. Moje rozhodnutie pre NUTRIADAPT bolo úplne náhodné. Narazila som naň na internete a veľmi ma oslovil. Vedela som, že potrebujem pomoc naučiť sa čo a ako jesť, a tiež mať nad sebou dozor – takú tú pevnú ruku, čo mi nedovolí povoliť.

Moje pocity pred začiatkom boli veľmi rozpoltené. Nevedela som, čo čakať, ako bude všetko prebiehať, a tiež som si myslela, že nikdy nedokážem schudnúť. Teraz je môj pocit neopísateľný. Som veľmi šťastná a pyšná na to, že som všetko zvládla. Najväčšie rozdiely vidím v tom, že som sa naučila správne a pravidelne jesť, že pohyb a šport sú pre človeka dôležité. A teraz tu stojí úplne iný človek. Moje okolie si začalo všímať zmeny cca pol roka po tom, čo som bola v programe NUTRIADAPT, avšak najväčší šok bol pre nich až teraz po roku, keď som schudla takmer 30 kg. Známi a priatelia ma chválili, pýtali sa, ako to robím, zaujímali ich informácie o NUTRIADAPT. Je veľmi milé ísť po ulici a pozerať, ako sa aj ostatní muži poobzerajú, aj keď najväčšiu radosť mám z toho, že som sa pre svojho manžela stala znova atraktívnou, a aj keď ma nikdy v chudnutí nepodporil, teraz len chodí a chváli ma, čo som dokázala. Boli lepšie a horšie dni, ale úbytok na hmotnosti mi to nedovolil - bola to pevná motivácia.

V spolupráci s nutričnou špecialistkou som videla len samé výhody – dozor, poradenstvo, ústretovosť, obetavosť, všetko bolo úplne super a na všetky konzultácie som sa tešila. Moja výživová poradkyňa bola úplne úžasná žena, ktorá presne vedela, ako na mňa. Ľuďom, ktorí sa snažia schudnúť, by som poradila, aby si to zrovnali v hlave, uvedomili si svoj cieľ a pevne za ním šli.

Ďalšie príbehy

Kilá išli dole rýchlejšie, ako som predpokladala
Silvia Sokolová, 59 rokov
Bál som sa, či nejde o ďalšiu diétu v prášku
Dávid Kutej, 55 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment