--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Viera Masárová

Úpravou stravy dosiahnete svoj CIEĽ – úbytok na hmotnosti bez hladovania

Ako začať?

Asi presne tak ako to bolo. Písal sa rok 2017 a ja som mala v tom roku oslavovať 50-tku. A viete si to predstaviť, idete si kúpiť šaty na oslavu a ...za prvé vaša veľkosť buď nie je alebo za druhé je ako na „starú babku“. Bola som z toho dosť smutná.

 

Vedela som, že problém je v strave

Moje pokusy o chudnutie boli v podstate od dospelosti. I keď som športovala, niečo nesedelo.....STRAVA. Skúšala som delenú stravu, rôzne diéty ako bola kapustová, vajíčková, ale vždy sa dostavil jojo efekt.

A to asi nebolo náhodou, keď sa mi v apríli dostalo do rúk aprílové číslo časopisu Fitštýl.  V ňom som si našla na jednej stránke kontakt na NUTRIADAPT. Zavolala som a behom týždňa som išla na prvé stretnutie. Na prvom stretnutí ma pani Neštická odvážila, zmerala a zapísala údaje. Moja váha bola bez 20dkg 80kg. Waw, pri výške 167cm hodne, že?

 

Zmenila som svoje stravovanie podľa odporúčaní

Začiatok programu bol 29.4.2017 a do konca roka som schudla 17kg. Ale nebolo to len o strave, začala som športovať 3krát do týždňa. Stravu som dodržiavala podľa pokynov. Krabičkovala a nosila všade so sebou. Naučila som sa dodržiavať pitný režim a pravidelne jesť, 5krát denne. A napodiv aj chuť  na sladké vymizla.

 

V režime pokračujem aj naďalej

NUTRIADAPT je úžasný a môžem ho odporučiť všetkým, ktorí si hľadajú výhovorky ako to nejde. NUTRIADAPT ma naštartoval. Sú to už presne 2 roky a ja stále dodržiavam stravovanie a pitný režim ako na začiatku. Zvykla som si a pokladám to za úplne normálne, lebo CHCEM a nie musím. A už vôbec sa nechcem vrátiť k pôvodnej konfekčnej veľkosti. Z vlastnej iniciatívy a zvedavosti chodím štvrťročne na kontrolu, aby som sa uistila, že nepriberám alebo nechudnem zo svalovej hmoty a robím veci správne.

 

Ďakujem mojej špecialistke slečne Neštickej a taktiež pani Majerovej za trpezlivosť a podporu.

NUTRIADAPT môžem len odporučiť a dávam kontakt všade a všetkým, ktorí majú záujem urobiť niečo so svojimi prebytočnými kilami.

 

Ďalšie príbehy

Stačí vyjsť zo svojej komfortnej zóny a urobiť niečo pre svoje telo a zdravie
Daniela Havrilová, 56 rokov
Moja konfekčná veľkosť sa zmenila z XXL na L
Milan Paulo, 59 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment