Sledujte nás aj na Facebooku.

Viera Masárová

Úpravou stravy dosiahnete svoj CIEĽ – úbytok na hmotnosti bez hladovania

-16 kg

Ako začať?

Asi presne tak ako to bolo. Písal sa rok 2017 a ja som mala v tom roku oslavovať 50-tku. A viete si to predstaviť, idete si kúpiť šaty na oslavu a ...za prvé vaša veľkosť buď nie je alebo za druhé je ako na „starú babku“. Bola som z toho dosť smutná.

 

Vedela som, že problém je v strave

Moje pokusy o chudnutie boli v podstate od dospelosti. I keď som športovala, niečo nesedelo.....STRAVA. Skúšala som delenú stravu, rôzne diéty ako bola kapustová, vajíčková, ale vždy sa dostavil jojo efekt.

A to asi nebolo náhodou, keď sa mi v apríli dostalo do rúk aprílové číslo časopisu Fitštýl.  V ňom som si našla na jednej stránke kontakt na NUTRIADAPT. Zavolala som a behom týždňa som išla na prvé stretnutie. Na prvom stretnutí ma pani Neštická odvážila, zmerala a zapísala údaje. Moja váha bola bez 20dkg 80kg. Waw, pri výške 167cm hodne, že?

 

Zmenila som svoje stravovanie podľa odporúčaní

Začiatok programu bol 29.4.2017 a do konca roka som schudla 17kg. Ale nebolo to len o strave, začala som športovať 3krát do týždňa. Stravu som dodržiavala podľa pokynov. Krabičkovala a nosila všade so sebou. Naučila som sa dodržiavať pitný režim a pravidelne jesť, 5krát denne. A napodiv aj chuť  na sladké vymizla.

 

V režime pokračujem aj naďalej

NUTRIADAPT je úžasný a môžem ho odporučiť všetkým, ktorí si hľadajú výhovorky ako to nejde. NUTRIADAPT ma naštartoval. Sú to už presne 2 roky a ja stále dodržiavam stravovanie a pitný režim ako na začiatku. Zvykla som si a pokladám to za úplne normálne, lebo CHCEM a nie musím. A už vôbec sa nechcem vrátiť k pôvodnej konfekčnej veľkosti. Z vlastnej iniciatívy a zvedavosti chodím štvrťročne na kontrolu, aby som sa uistila, že nepriberám alebo nechudnem zo svalovej hmoty a robím veci správne.

 

Ďakujem mojej špecialistke slečne Neštickej a taktiež pani Majerovej za trpezlivosť a podporu.

NUTRIADAPT môžem len odporučiť a dávam kontakt všade a všetkým, ktorí majú záujem urobiť niečo so svojimi prebytočnými kilami.

 

Ďalšie príbehy

-13 kg
Opäť sa cítim dobre
Katarína Švajdová, 39 rokov
-15 kg
Treba iba chcieť, naučiť sa plánovať a zvyknúť si na „nový život“
Emilia Múdra, 39 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment