--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Milan Kormoš

Sám som bol prekvapený z toho, ako to všetko zrazu ide

Zdravotné problémy ma prinútili schudnúť, ale sám to nedokázal, nedarilo sa mi

Aj keď som cvičil, schudol som iba pár kíl, ktoré som aj znovu nabral. Na facebooku som našiel reklamu na výživové poradenstvo a to ma zaujalo. Objednal som sa na vstupnú konzultáciu. Na prvej konzultácií ma prekvapila vyššia suma, a priznám sa, že veľmi som tomu ani neveril, že mi pomôžu schudnúť. Ale dal som sa nato, lebo som už bol zúfalý.

 

Po prvých dvoch týždňoch som začal veriť tomu, že to pôjde

Dostal som výživový plán s jedálničkom, ktorý som nemal problém dodržiavať. Naučil som sa pravidelne stravovať, teraz dokonca jem viac, niekedy boli pre mňa dokoncia porcie veľké. Zaradil som pravidelné cvičenie, ktoré ma baví.

 

Chodil som na pravidelné kontroly

Chodil som na pravidelné kontroly k pani Majerovej a vždy som videl nejaký výsledok. Sám som bol prekvapený z toho, ako to všetko zrazu ide. Zistil som, že táto investícia nebola vôbec zbytočná a že to stálo zato. Dnes mám dole 34 kg za 6 mesiacov, -27 cm z brucha. Takúto hmotnosť som mal naposledy pre 25 rokmi :-) Budem sa snažiť tento režim dodržiavať, lebo viem, že je to pre mňa dobré.

Touto cestou sa chcem poďakovať mojej špecialistke Ľubici Majerovej zato, že sa o mňa starala a viedla ma celou touto cestou. Určite tento program NUTRIADAPT odporúčam každému. 

Ďalšie príbehy

Na začiatku som mala o 25 kíl navyše, teraz sa môj život zmenil o 180°!
Alena Nekvapilová, 58 rokov
Jedno rozhodnutie, o ktorom som netušila, že mi zmení život
Tereza Illešová, 44 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment