--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Emilia Múdra

Treba iba chcieť, naučiť sa plánovať a zvyknúť si na „nový život“

Chcela by som sa poďakovať veľmi pani Marianne Gažovičovej, za jej prístup rady a za všetko čo pre mňa urobila.

2.9.2019 som sa postavila doma na váhu a tá ma skoro uviedla do kómy 97,5 kg. Meriam síce 186 cm, ale čo je veľa je dosť... Od detstva som mala vyšší cholesterol, a teda vedela som, že tým čo jem to musí byť už v nebesách a ja skoro v pekle.

Začala u mňa očistná kúra = hladovka, prvé čo človeka napadne. Ďalší deň na mňa vyskočila reklama na FB a teda objednala som sa na zváženie a diagnostiku do Trnavy. 5.9. po nejakej tej hladovke som mala 94,2 kg. Počas pohovoru, aké sú moje hodnoty, som stále rozmýšľala ako bez cvičenia by to šlo... Je to vôbec možné?

Úprimne zaváhala som, keď mi bola oznámená cena za celý program. Preboha, kde toľko by som zobrala peňazí. Veľkou výhodou je, že tento program sa dá aj na splátky. A tak sme sa spolu pustili do boja.

Keďže som veľmi vyťažená aj cez víkendy a veľa cestujem, dosť som sa obávala toho...čo kde budem jesť. Zvyčajne, nejem počas víkendov alebo sa stravujem bagetami na pumpách...výstaviskách. Okrem iného nie je pre mňa ľahké si pripravovať doma obedy na ďalší deň, keďže mám pružný pracovný čas a nie vždy prídem domov o 15.00.

S cvičením a mojimi platničkami tiež cesta nevedie. Úprimne „nikto“ z môjho okolia a ani ja sme neverili, že to zvládnem. Ale tiež som vedela, že sama to nedokážem. Potrebujem dohľad a rady. Nie som fanúšik cvičenia, vyvaránia každý deň a nejakých tých aplikácii v mobile, čo počítajú kcal. Skôr tak prakticky...A to tento program splnil do bodky. Kontrola mojej stravy deň po dni, kde pridať a ubrať, čo skúsiť a čomu sa vyhnúť oblúkom. Keď som mala možnosť cez víkend, uvarila som si podľa rád a vyskúšala nové potraviny. Objavila som potraviny...zdravšie náhrady o ktorých som ani netušila, že existujú... Musím tiež spomenúť, že manžel a dcéra ma veľmi podporujú. Stále počujem: „Toto môžeš? Toto budeš jesť?“

Môj osobný cieľ bol 85 kg a sen by bol 80 kg. Ubehlo 6 mesiacov a 2 týždne a čaká ma posledná kontrola, ktorá bude k presne k mojím 39 narodeninám. Verím, že bude dosiahnutých tých vysnených 80 kg a možno aj menej. Ale už na tom nejako nezáleží. Počas tej doby som sa prepla a neverím, že by som o rok – dva bola zas tam, kde predtým. Obed vysmážaný syr, 2 tatárske, hranolky a na večeru o ôsmej 4 rožkys tučným syrom, maslom, salámom... Ovocie a zeleninu len v lete... a 1 čokoládu za týždeň.

Jednoducho „už“ to nejde. Nie je treba, nemám dôvod ani chuť a dá sa povedať, že som zvykla piť veľa vody, menej kávy, žiadne sladké (keď tak ovocie alebo nejaký „zdravý koláčik“ z receptov Nutriadapt), pravidelný režim, aj oddych, väčší pohyb a celková zmena života k lepšiemu. A s tým sa nedá ani skončiť, keď si človek zvykne, na iné a lepšie...

 

Všetkým odporúčam Nutriadapt. A tým čo váhajú = neváhajte. Keď som to zvládla ja :) , už to dokáže každý... Jediné, čo treba je chcieť, naučiť sa plánovať a zvyknúť si na „nový život“.

Ešte raz obrovská vďaka za prístup, rady a trpezlivosť pani Gažovičovej.

Ďalšie príbehy

Objavila som pre mňa nové potraviny, úpravy mäsa a kombináciu rôznych jedál
Barbora Tesárová, 45 rokov
Na každej kontrole som videla nejaké zlepšenie
Mária Krivosudská, 72 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment