--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Milena Vogeltanzová

Po klasických diétach išli kilá znovu hore, niekedy ešte viac ako som schudla

Svoju hmotnosť som si musela strážiť takmer celý život. Už v škole som bola „dievča krv a mlieko“. Ale vtedy som to príliš neriešila, to bolo ešte celkom prijateľné. Ale potom, čo som v každom tehotenstve pribrala cez 20 kg, som musela so sebou niečo robiť. Skúšala som rôzne menej aj viac úspešné diéty, pri ktorých som síce schudla, ale za cenu pocitu hladu, ktorý nemal dobrý vplyv na moju náladu a celkovo na to, ako som sa cítila. Nehľadiac na to, že keď som sa vrátila k svojim stravovacím návykom, išli kilá znova hore, niekedy ešte viac ako som schudla. A keď prišiel vek, kedy ženy najľahšie priberajú, čo sa mi samozrejme tiež nevyhlo, sa začala moja hmotnosť rýchlo šplhať hore. Za 5 rokov som mala takmer 25 kíl navyše. Zadýchavala som sa do schodov a samotný pohyb mi začal robiť drobné problémy. Jedného dňa, pri ďalšom nelichotivom pohľade do zrkadla, som sa rozhodla, že je načase s tým niečo už naozaj robiť.

Na internete som hľadala rôzne rady o chudnutí, keď som narazila na NUTRIADAPT. Prečítala si pár príbehov ľudí, ktorí dokázali zhodiť pre mňa neuveriteľné kilá. A bolo rozhodnuté! Ihneď som si dohodla schôdzku s nutričnou poradkyňou. Dúfala som, že schudnem aspoň 10 kg. Ďalší týždeň som navštívila kliniku. Nechala som si urobiť vyšetrenie krvi, analýzu črevného mikrobiómu a na základe týchto vyšetrení mi výživová poradkyňa vytvorila zoznam pre mňa vhodných, nevhodných potravín a výživový plán. Vzhľadom na výsledky merania tukov v tele mi bolo doporučené zhodiť aspoň 20 kg. To som si nedokázala ani predstaviť. Začala som sa riadiť radami poradkyne a naozaj to fungovalo. Teraz mám dole už 22 kg. Nehladujem, nemusím drieť ani v posilňovni, iba som pridala občasné svižné prechádzky. Najviac poteší, keď si obliekam o dve čísla menšie oblečenie a to, že si zmeny všíma aj moje okolie. Samozrejme sa cítim oveľa lepšie aj ja.

Dnes vidím, že nie je nič ťažké na tom začať jesť nielen zdravo, ale aj chutne. A za to všetko by som chcela poďakovať mojej výživovej špecialistke. Pokiaľ chcete naozaj schudnúť zdravo a nehladovať, choďte do toho, stojí to za to.

Ďalšie príbehy

Jedol som nepravidelne, väčšinou som bol celý deň v práci bez jedla a večer si doprial „hody“
Peter Polák, 44 rokov
V obchode mi už nič nesedelo a všetko mi bolo malé
Jana Jarošová, 44 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment