--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPI ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Martin Bartys

Tlak sa mi vrátil do normálu a omladol som o 10 rokov

Na Facebooku som objavil reklamu v ktorej ma zaujala možnosti chudnutia. Jednalo sa o zostavie osobného jedálnička podľa výsledkov biochémie/ krvného rozboru a určením najvhodnejšieho výživového smeru. Vzhľadom k tomu, že mám za sebou už niekoľko diét, ktoré síce na chvíľu zabrali, ale nakoniec sa mi kilá vrátili vždy späť, zaujalo ma to a rozhodol som sa, že to vyskúšam. Navyše ako kilá púribúdali, tým viacej som sa potil, zadýchaval pri kráčaní po schodoch a tlak sa mi postupne len zvyšoval.

Na prvej konzultácii mi vysvetlili, v čom je NUTRIADAPT iný, čo ma upútalo. V priebehu programu sme vždy upravovali jedálniček, aby mi chutilo, nebol som hladný a hlavne, aby príprava jedla pre mňa bola praktická (varenie ma nebaví a radšej venujem čas iným aktivitám). S mojou výživovou špecialistkou sme tiež preberali, ako som na tom s pohybovou aktivitou. Keďže mám pohyb rád, pridali sme aj cvičenie a zohľadnili ho v mojom výživovom pláne. A musím sa priznať, že aj keď som ho stopercentne nedodržiaval, takýto výsledok som nečakal. Dnes je tlak v norme, cítim sa o desať rokov mladší a hlavne som o 20 kíl ľahší!

Ďalšie príbehy

-20 kg
Neverila som, že to môžem dokázať.
Marta Hrušková, 53 rokov
-16 kg
Úpravou stravy dosiahnete svoj CIEĽ – úbytok na hmotnosti bez hladovania
Viera Masárová, 53 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment