--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Elena Ďurčanská

Až vďaka NUTRIADAPT som začala chudnúť aj napriek zdravotným problémom

-10 kg

Predtým som aj napriek zdravej strave schudnúť nevedela

MUDr. Bukovský vo svoje knihe hovorí, že "sedavé zamestnanie" je zbraň hromadného ničenia a keď sa k tomuto ešte pridá znížená funkcia štítnej žľazy a menopauza, tak katastrofa pre telo je na svete. Napriem tomu, že som stále dodržiavala podľa mňa "zdravé stravovanie", pribúdanie kilogramov sa mi síce zastavilo, ale schudnúť som nemohla.

 

S NUTRIADAPT som však chudla

V januári, keď som si pozerala fotky z osláv Nového roka, som sa plná zúfalstva rozhodla vyhľadať odbornú pomoc a na internete som si našla "NUTRIADAPT", a tak som sa prihlásila. Pri prvom stretnutí s výživovou poradkyňou, pani Ľubicou Majerovou, som sa dozvedela, že moja strava nie je vôbec vyvážená, dokonca sa čudovala, že som schopná niečo robiť pri takom nízkom kalorickom príjme. Od februára som sa stravovala podľa predpísaného programu a začala som pomaly, ale iste chudnúť, aj napriek tomu, že som mala  zdravotné problémy a nemohla som takmer 2 mesiace športovať. Počas môjho programu som schudla takmer 10 kg a som veľmi šťastná. Snažím sa veľa chodiť, začala som aj behať a teším sa, že budem ďalej pokračovať v mojom novom zdravotnom štýle a zbavovať sa ďalších kilogramov.

 

Ďakujem p. Majerovej za naozaj milý a profesionálny prístup k svojim klientom a povzbudivé slová, ktoré nám všetkým pomáhajú túto ťažkú cestu zvládnuť.

Ďalšie príbehy

-28 kg
Vadila mi moja nadváha a nedokázal som za mesiac schudnúť ani jedno kilo ...
Jozef Rodák, 46 rokov
-9 kg
Za 6 mesiacov sa zo mňa stala štíhla, energická a sebavedomá žena
Katarína Tomaníková, 42 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment