--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Róbert Gažo

Neveril som, že schudnem a nakoniec schudol som viac ako bol plán

Moja cesta sa začala u lekára, ktorý mi povedal, že to s mojimi výsledkami krvných testov nevyzerá vôbec dobre a začína to ísť so mnou dolu vodou. Mal som vysoký krvný tlak aj cholesterol, hrozilo mi ochorenia dna, problémy s kĺbmi, bolesti a celkovo choroby ako u staršieho človeka a to mám len 23 rokov.

V ten deň som hľadal na internete nejaký program na chudnutie a vyskočila mi zľava na prvé vyšetrenie na klinike NUTRIADAPT. Pri prvom vyšetrení mi bolo všetko vysvetlené, ako to bude prebiehať a čo ma čaká najbližších 6 mesiacov. Cena ma trochu zaskočila, ale bol som odhodlaný schudnúť a cítiť sa lepšie, ako po duševnej, tak i fyzickej stránke. Jedálniček mi bol zostavený podľa mojich predstáv, čiže nič zdĺhavé na prípravu a z potravín, ktoré mi chutia. Keďže rád varím, tak som nemal problém si všetko pripraviť sám, ale veľmi mi pomáhala aj moja mama, ktorá mi tiež varila, keď som nestíhal. Je dobré mať niekoho, kto vám pomôže, pretože dá zabrať príprava 3-4 jedál na deň pri práci. Avšak nie je to nemožné, len treba nájsť cestu ako spolu všetko skĺbiť a nie sa iba vyhovárať, ako to nejde.  

Ja osobne som začal chodiť aj do posilňovne, v ktorej som si zaplatil trénera a ktorý mi tiež pomohol na mojej ceste za chudnutím s dosiahnutím môjho cieľa. Spočiatku som chodil 3x do týždňa, teraz pri konci programu už 5x a bez posilňovne si už neviem predstaviť ani  týždeň. V posilňovni som stretol aj kamarátku, ktorá je mojim veľkým motivátorom a posúvačom mojich  hraníc. Bez nej by som do posilňovne možno prestal z vyčerpania, či už fyzického alebo psychického, aj chodiť. Takže je dobré mať niekoho ako podporu, či už pri varení, cvičení a s dobrou podporou si myslím, že nevyprchá chuť/zápal program dotiahnuť do zdarného konca, kedy je človek spokojný s výsledkom svojej, v mojom prípade 6 mesačnej, práce.    

Teraz, na konci programu, kedy som schudol 24 kg, nemám v pláne skončiť s chudnutím a prácou na sebe, až kým si nebudem istý, že sa do starých koľají už nikdy nevrátim.

Ďalšie príbehy

Som veľmi spokojná, pretože som schudla a aj zdravotne sa cítim lepšie
Jana Pekarová, 68 rokov
Potreboval som vylepšiť svoj zdravotný stav
Jakub Gabrhel, 30 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment