--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Jana N.

Život sa mi zmenil od základov

Na kliniku Nutriadapt som prišla s jediným cieľom, že odtiaľ vyjdem zdravá. Na preventívnej kontrole som sa dozvedela, že mám vysoký viscerálny tuk. Z tohto slovného spojenia som vedela iba čo je tuk (myslela som, že podkožný). Pritom ide o masu tuku nalepenú v mojom prípade na črevách. Nemala som ani len tušenie, že ide o samostatný orgán, ktorý riadi Váš mozog a hormóny a to vysvetľuje, prečo si gynekológ a neurológ nevedeli poradiť s mojím zdravotným stavom. Od 39. roku som bola podľa medicíny v klimaktériu. 

Keď som sa dočítala čo je viscerálny tuk, vedela som, že si sama neporadím. Ten sa dá znížiť iba stravou a ja som neovládala základy zloženia stravy. Nevedela som, čo je bielkovina, čo sacharid. 

Keď som si na internete našla Nutriadapt, bola som šťastná, že sú vôbec v mojom meste. Keď mi povedali, že majú voľno o dva dni alebo o dva týždne, hneď o dva dni som tam prišla s tým, že tu mi pomôžu. Moja špecialistka je človek s neuveriteľnými skúsenosťami, na otázky vám odpovie s nevídanou ľahkosťou tak, že jej to uveríte na prvú. Výživový smer vám určia z krvi, váženia a merania, to sami nedokážete. 

Cieľ bol stať sa zdravou. Skončila som 3. mesačný program a život sa mi zmenil od základov. Z gynekologického dôchodku som už po dvoch mesiacoch opäť v nádeji na dieťa a je zo mňa o 11 kg ľahšia zdravá žena, a to som iba na začiatku. 

Kto je lepší v matematike, 80 percent je strava, 20 percent pohyb. 

Správny jedálny lístok a vedenie špecialistu je to, vďaka čomu budete zdraví. A kto si myslí, že je to závislé vzhľadom sa nač chudnutia, tak v mojom prípade určite nie. Všetko závisí od Vašej motivácie. Moja bola zdravie. To, že som po 3 mesiacoch o 11 kg ľahšia, o 22 cm tenšia v páse a o 14 cm bokoch je len pridaná hodnota. 

Ešte najdôležitejšia vec, nie ,hladní z nového jedálnička nebudete. Ja som občas chcela vynechať aspoň jedno z 5 jedál. Ale to nemôžete :)

 

Ďalšie príbehy

Som živý príklad toho, ako veľmi úprava stravy môže zmeniť postavu
Lívia Janštová, 48 rokov
Hlavné je zlepšenie zdravotného stavu, postava je benefit
Marian Kamenicky, 58 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment