--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Zdenka Šutáková

Som živým príkladom toho, že chudnúť sa dá aj po päťdesiatke

-19 kg

Už po úvodnej konzultácii som vedela, že budem musieť vo svojom živote urobiť určitú zmenu

Nutriadapt som navštívila v marci 2020. Z vyšetrenia krvi som sa dozvedela, že mám zvýšenú hladinu krvného cukru a že je potrebné hmotnosť znížiť. Vtedy som ešte netušila, ako to všetko zvládnem, ale verila som, že sa to nakoniec podarí. Pravidelné stretnutia s výživovou špecialistkou v dietologickej poradni Nutriadapt ma naučili vyberať si zdravé jedlo a tiež hlavne nehladovať a predsa chudnúť. Za 6 mesiacov sa mi podarilo schudnúť neuveriteľných 19 kg a stále redukujem ďalej. Som živým príkladom toho, že sa to dá aj po päťdesiatke. Za 6 mesiacov som nie len schudla, ale kvôli vyváženej strave sa mi podarilo upraviť si aj krvný cukor a zdravotný stav. Za čo vďačím mojej výživovej špecialistke Dominike Lukáčovej. Každému, kto túži po zmene životného štýlu, odporúčam navštíviť Nutriadapt.

Ďalšie príbehy

-15 kg
Schudol som 15 kg a cítim sa oveľa lepšie
Peter Vall, 59 rokov
-12 kg
To, čo skutočne zaberá je Vaša vôľa a rady a pomoc odborníkov.
Mgr. Miroslava Konrádová, 50 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment