--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Mgr. Katarína Halandová Uhrinová

Moja premena

Moje chudnutie nezačalo z dôvodu zdravotných problémov, alebo že by som sa necítila dobre. Ja som sa v podstate cítila dobre. Nemala som pocit, že vyzerám zle. Zdravotné problémy som nemala. Lekár síce povedal, že treba schudnúť, ale ako, to nepovedal a ďalej sme to neriešili. Vládala som chodiť na turistiku, síce som nevládala ísť rýchlo do kopca, vždy som bola pomalšia, posledná ale vždy sa to nejako dalo. Bolo to akceptovateľné. Občas mi bolo ľúto, že som niektoré pohybové aktivity nezvládala, a tak som si vybrala len tie, ktoré boli pre mňa zvládnuteľné . Takže som svoju váhu moc neriešila. Jedlo som tiež veľmi neriešila, jedla som všetko, veľakrát aj to čo chladnička dala. Bola som spokojná vo svojom tele a nemala som v pláne niečo meniť.

 

V jeden večer sa mi zobrazila reklama na základnú diagnostiku tela v NUTRIADAPT

Prečítala som si základné informácie a zo zvedavosti som sa prihlásila. O pár dní mi volala Ing. Eva Abrmanová z NUTRIADAPT a dohodli sme si stretnutie. Paradox bol, že NUTRIADAPT má pobočku asi 1 min chôdze od môjho bydliska ale nikdy som sa tam nezastavila, čo ľutujem. Od prvého momentu som sa v NUTRIADAPT cítila dobre. Uvoľnená atmosféra, pozitívna energia, milé privítanie, to všetko na mňa pôsobilo veľmi príjemne a dodávalo mi to energiu. Samozrejme výsledky diagnostiky boli veľmi zlé (obezita III.stupňa, nízka hodnota vody, vysoká hodnota tukov). Ale ani tieto výsledky neboli dôvod na zmenu. Chcela som niečo iné. Chcela som sa stať súčasťou NUTRIADAPT a čerpať tú pozitívnu energiu. A tak som sa rozhodla, že chcem byť v NUTRIADAPT a za pomoci skvelej výživovej poradkyni aj schudnúť nejaké kilečko. Veľké nádeje som si nerobila. Nepočítala som s tým, že sa mi podarí schudnúť 42 kg za 1 rok a 6 mesiacov. Na začiatku som si to nevedela ani predstaviť. 

 

Veľa ľudí z okolia mi povedalo, že to bolo určite náročné

Práve naopak. Na základe diagnostiky, konzultácií a odporúčaní bola cesta premeny veľmi ľahká. Samozrejme bez úpravy stravy, zvýšenia pohybovej aktivity a sebadisciplíny by som určite neschudla avšak na druhej strane neobmedzovala som jedlo v tom zmysle, že si nedám niečo čo mám rada. Takže som jedla úplne všetko, ale v iných množstvách, v iných kúskoch alebo v inom zložení. Naučila som sa jesť potraviny, ktoré som predtým v jedálničku nemala a hlavne zdravo, chutne a piť dostatočné množstvo vody. Počas procesu chudnutia som absolvovala aj gynekologický zákrok, čo ma trochu obmedzil v pohybovej aktivite. No i napriek zníženiu fyzických aktivít som nepribrala a udržala svoju váhu.

Po zdravotnej stránke som úplne v poriadku, cítim sa dobre, mám viac energie, lepšie zdolávam kopce, lezenie a na konte mám 6 medailí za bežecké výkony, z ktorých sa veľmi teším. 

V procese môjho chudnutie stále pokračujem a veľké ďakujem patrí mojej výživovej poradkyni Ing. Evke Abrmanovej, mojej rodine a polovičke. Boli a naďalej sú mojou veľkou oporou, podporujú ma a tešia sa z mojich výsledkov. Spoločnosti NUTRIADAPT želám veľa úspechov a spokojných klientov.

Ďalšie príbehy

Úpravou stravy k odbúraniu zdravotných problémov
Svetluša Gaborová, 64 rokov
To, čo skutočne zaberá je Vaša vôľa a rady a pomoc odborníkov.
Mgr. Miroslava Konrádová, 52 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment