--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Monika Hrkalová

Konečne mám hmotnosť, ktorú som si priala

Volám sa Monika a mám 41 rokov. Po rozvode som si našla priateľa, ktorý má rád prírodu a turistiku. Párkrát som s ním do prírody vyrazila a zistila som, že vďaka svojej obezite fyzicky nezvládam túry, preto som sa rozhodla s tým niečo robiť. Najskôr som si kúpila domov rotopéd a skúsila rôzne diéty, čo mi kamarátky poradili, ale výsledok žiadny. Bola som na rodinnej oslave, kde bol aj môj synovec, ktorého som videla po dlhej dobe. Zaujalo ma, ako dobre vyzerá a že schudol. Keď sme sa bavili o tom, akú diétu držia, prvýkrát som sa dozvedela o NUTRIADAPT. Doma pri surfovaní po sociálnych sieťach, na mňa vybehla ponuka na váženie a konzultáciu práve z NUTRIADAPT, tak som sa rozhodla to skúsiť.

Bola som veľmi prekvapená, ako sa so mnou nutričná špecialistka bavila a ako mi všetko krásne a zrozumiteľne vysvetlila. Rozhodla som sa teda, že to skúsim, a začala som meniť pod jej vedením a úpravou jedálnička svoj životný štýl. Už po mesiaci som začala pri sebe pociťovať zmeny k lepšiemu. Nebolo to ľahké už kvôli nastaveniu nového režimu. Okolie ma od toho veľmi odrádzalo, že sú to vraj len vyhodené peniaze a zbytočnosť a že to nemá cenu, že kilá pôjdu zase späť. Ešte že mám priateľa, ktorý mi je oporou a drží ma nad vodou, aby som to len tak nevzdala.

Po niekoľkých mesiacoch, keď už je to na mne vidieť, ma všetci chvália, ako dobre vyzerám. A aj ja som sama so sebou spokojná a už zvládam s priateľom dlhšie túry, z čoho mám radosť. Cítim sa lepšie a aj s dychom je to oveľa lepšie, keď príde veľký kopec. Napokon mám hmotnosť, ktorú som si priala. Nosím novú veľkosť oblečenia a tým pádom mám nový šatník. Som spokojná, ako to všetko krásne zatiaľ ide, ešte vypilovať postavu, aby som všetko spevnila, a budem maximálne spokojná. Okolie sa za mnou teraz otáča a všetci mi hovoria, ako mi to veľmi pristane, ale bohužiaľ sa nájdu aj takí, ktorí ma kritizujú, že som až veľmi chudá. Myslím si, že závidia, že som to dokázala a vyzerám teraz oveľa lepšie.

NUTRIADAPT môžem len odporučiť a tiež som to aj urobila. Moja kamarátka už v NUTRIADAPT je, má pekné výsledky a je tiež veľmi spokojná. Odporúčania pre ľudí: nič nie je zadarmo, nič nie je bez boja, a keď sa rozhodnete, musíte vydržať.

Ďalšie príbehy

Máme to vo svojich rukách
Natalia Raupach, 37 rokov
Dnes som ľahšia o 31 kg a je to super pocit!
Darina Mondeková, 48 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment