--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Ingrid Vašková

Chcela som zhodiť prebytočné kilogramy a zlepšiť svoj zdravotný stav a to sa mi podarilo!

Moja premena mi dala veľmi veľa. Okrem toho, že som nebola po celý čas vôbec hladná a niekedy som sa musela do jedenia naozaj premáhať ma moja výživová špecialistka ma naučila ako sa zdravo stravovať, piť, viac sa hýbať a mať rada svoje telo. Znie to asi jednoducho, no význam týchto slov a ich hĺbku pochopí asi len ten, kto si tým prejde tak ako ja. Cítim sa skvelo po zdravotnej stránke a aj po tej vizuálnej. Zmenila som šatník, čomu sa teším asi najviac. Viem, že moja cesta nekončí, chcem pokračovať aj naďalej a dať dole ešte nejaké kilá a s pomocou moje výživovej špeciaistky si túto váhu už udržať.

Ingrid očami výživovej špecialistky
Veroniky Hanákovej

Dáma, ktorá to poňala veľmi vážne a zodpovedne ako poslednú šancu na úspech. Mala za sebou veľa pokusov, ktoré však nepriniesli dlhodobý efekt, preto pochopila, že ak má byť zmena trvalá, musí to nejaký čas trvať. Každú kontrolu horela nedočkavosťou, aké budú výsledky, kedže sa naozaj snažila a aj popri práci všetko dodržala na 100 %. Jej motivácia bola naozaj veľká a rozhodla sa tomu podriadiť. Zvýšila pohybovú aktivitu a stravu držala na 100 %. Žiaľ, napriek maximálnej snahe, výsledky sa posúvali pomaly. Odhalili sme další problem, ktorým bolo strádanie. To znamená, že Inkin kalorický výdaj výrazne prevyšoval kalorický príjem. Bolo potrebné ju dovyživiť a navýšiť porcie. To sa nám podarilo a v správnom nastavení pokračujeme ďalej. Je to úžasná, energická,usmiata dáma, ktorá chce ísť až do svojho cieľa a nestačí jej 17 kg a ja viem, že sa tam dostane.

Ďalšie príbehy

Dnes som ľahšia o 31 kg a je to super pocit!
Darina Mondeková, 48 rokov
Cesta bola tŕnistá, ale výsledok perfektný
Peter Javor, 35 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment