--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Ingrid Vašková

Chcela som zhodiť prebytočné kilogramy a zlepšiť svoj zdravotný stav a to sa mi podarilo!

-17 kg

Moja premena mi dala veľmi veľa. Okrem toho, že som nebola po celý čas vôbec hladná a niekedy som sa musela do jedenia naozaj premáhať ma moja výživová špecialistka ma naučila ako sa zdravo stravovať, piť, viac sa hýbať a mať rada svoje telo. Znie to asi jednoducho, no význam týchto slov a ich hĺbku pochopí asi len ten, kto si tým prejde tak ako ja. Cítim sa skvelo po zdravotnej stránke a aj po tej vizuálnej. Zmenila som šatník, čomu sa teším asi najviac. Viem, že moja cesta nekončí, chcem pokračovať aj naďalej a dať dole ešte nejaké kilá a s pomocou moje výživovej špeciaistky si túto váhu už udržať.

Ingrid očami výživovej špecialistky
Veroniky Hanákovej

Dáma, ktorá to poňala veľmi vážne a zodpovedne ako poslednú šancu na úspech. Mala za sebou veľa pokusov, ktoré však nepriniesli dlhodobý efekt, preto pochopila, že ak má byť zmena trvalá, musí to nejaký čas trvať. Každú kontrolu horela nedočkavosťou, aké budú výsledky, kedže sa naozaj snažila a aj popri práci všetko dodržala na 100 %. Jej motivácia bola naozaj veľká a rozhodla sa tomu podriadiť. Zvýšila pohybovú aktivitu a stravu držala na 100 %. Žiaľ, napriek maximálnej snahe, výsledky sa posúvali pomaly. Odhalili sme další problem, ktorým bolo strádanie. To znamená, že Inkin kalorický výdaj výrazne prevyšoval kalorický príjem. Bolo potrebné ju dovyživiť a navýšiť porcie. To sa nám podarilo a v správnom nastavení pokračujeme ďalej. Je to úžasná, energická,usmiata dáma, ktorá chce ísť až do svojho cieľa a nestačí jej 17 kg a ja viem, že sa tam dostane.

Ďalšie príbehy

BYŤ ŠTÍHLOU JE SKVELÉ! A CÍTIŤ SA DOBRE VO SVOJEJ KOŽI BY SOM DOPRIALA KAŽDÉMU
Katarína Brychtová, 55 rokov
-22 kg
„Schudni, je to v hlave“
Iveta Benedikovičová, 60 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment