--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Veronika R.

Bolo to to najlepšie, čo som mohla spraviť!

-16 kg

Už viackrát som si povedala dosť, teraz s tou hmotnosťou už niečo spravím. Aj som stále niečo začala, no efekt som nevidela žiadny, dokonca naopak, priberala som ďalej. Už keď som sa takmer zmierila s tým, že iná proste nebudem, narazila som na metabolickú diagnostiku. Nemala som čo stratiť, tak som to skúsila. 

Musím priznať, že na začiatku som veľmi pochybovala, myslela som, že to na mňa určite fungovať nebude. No vďaka NUTRIADAPT som dosiahla cieľ, v ktorý mi predtým ani len nenapadlo dúfať! A navyše bezbolestne a bez trápenia. 

Bola som prekvapená, že chudnúť sa dá aj pri väčších porciách, pri jedlách, ktoré sú aj chutné aj sýte. Nič mi nechýbalo a dokonca som sa cítila spokojnejšia a veselšia. Zrazu som od okolia počúvala krásne komplimenty. J

Pani Majerová mi o strave veľa vysvetlila a konečne mi to začalo dávať zmysel. Naučila som sa aká strava mi vyhovuje, čo všetko je pre mňa dobré a už sa pri výbere zdravých a vhodných potravín v obchode nestratím. Bolo to to najlepšie, čo som mohla spraviť, dala som si najkrajší darček! Naozaj to bola aj zmena životného štýlu a určite v tomto stravovaní budem pokračovať aj ďalej, veď sa cítim lepšie a robím to pre svoje zdravie. :) 

Ďakujem veľmi pekne za veľkú pomoc!

Ďalšie príbehy

-43 kg
Moja premena
Mgr. Katarína Halandová, 39 rokov
-23 kg
Ak chcete schudnúť a nie donekonečna chudnúť
Richard Pardek, 49 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment