--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPI ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Tortilla s morčacím mäsom a eidamom

26. 9. 2018 | 3855 Zhladnutie
1
porcia
20
minút
obtiažnosť
1710 kJ / porcia

Ak vám občas dôjdu nápady na to, čo pripraviť deťom na desiatu alebo sebe k ľahšiemu obedu, bude sa vám hodiť tento recept. Medzi výhody tortilly patrí predovšetkým jej rýchla a ľahká príprava, možnosť zbaliť na cesty a v neposlednom rade nespočetné množstvo kombinácií náplne. My vám dnes prinášame mäsitú aj bezmäsitú.

Postup

Bazalku nasekáme nadrobno a zmiešame s kyslou smotanou. Týmto dressingom natrieme suchú tortillu, na ňu poukladáme na kúsky nakrájané morčacie mäso a nastrúhaný eidam. Pridáme na plátky nakrájanú paradajku, uhorku a šalát. Zatočíme a necháme na chvíľu zmäknúť v chladničke. Torttilu rozkrojíme napoly a zabalíme do krabičky.

TIP 1: Táto výdatná desiata je vhodná predovšetkým v situácii, keď školák nestíha obed alebo sa vracia neskoro domov. Napríklad, keď nemôže ísť na obed. 
TIP 2: Táto desiata môže poslúžiť aj ako ľahší obed celej rodine.
TIP 3: Morčacie mäso môžeme nahradiť kockami syra.

Suroviny

40 g tortilly (1 ks)
80 g upečeného morčacieho mäsa (prsia)
20 g 12 % kyslej smotany
50 g 30 % eidamu
50 g paradajok
50 g šalátovej uhorky
20 g ľadového šalátu
5 lístkov čerstvej bazalky

1 porcia | doba prípravy 20 minút | 1710 kJ / 409 kcal
Tuky
16,0 g
Sacharidy
26,0 g
Bielkoviny
36,0 g
Vláknina
1,0 g

Vhodné pre celú rodinu, zdroj bielkovín

Ďalšie zaujímavé recepty

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment