--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Brokolicové placky so šalátom

10. 11. 2021 | 168 Zhliadnutie
2
porcie
40
minút
obtiažnosť
2249 kJ / porcia

Tento pokrm vhodný na večeru je vďaka brokolici bohatým zdrojom vlákniny, minerálov a vitamínov – hlavne vitamínu C, ktorého má dvojnásobne viac ako citrusy. Brokolica prispieva k prevencii mnohých kardiovaskulárnych ochorení a je tiež zdrojom antioxidantov, ktoré chránia bunky pred voľnými radikálmi. So šalátom chutia placky sviežo vďaka jeho nízkej kalorickej hodnote.

Postup

Brokolicu rozkrájame na ružičky, vložíme ich do vriacej osolenej vody a varíme domäkka. Scedíme a necháme vychladnúť. Po vychladnutí ružičky na jemno roztlačíme. Syr postrúhame na brokolicu a pridáme vajcia, soľ, korenie a múku. Všetko zmiešame dohromady a utvoríme hmotu na placky. Na rozohriatom tuku opekáme placky z oboch strán. Podávame so šalátom.

Suroviny

400 g brokolice
120 g 30% syra Eidam
1 ks vajca
štipka soli
štipka korenia
80 g celozrnnej špaldovej múky
30 g masla
150 g ľadového šalátu

2 porcie | doba prípravy 40 minút | 2249 kJ / 538 kcal
Tuky
27,0 g
Sacharidy
39,0 g
Bielkoviny
34,0 g
Vláknina
10,0 g

Vhodné pre celú rodinu, vhodné pre vegetariánov, vhodné pre diabetikov, zdroj bielkovín, zdroj vlákniny, nízky glykemický index

Ďalšie zaujímavé recepty

8
porcií
60
minút
obtiažnosť
561 kJ / porcia
1
porcia
20
minút
obtiažnosť
1710 kJ / porcia
4
porcie
35
minút
obtiažnosť
1439 kJ / porcia
4
porcie
40
minút
obtiažnosť
1187 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment