Silvia Sokolová

Kilá išli dole rýchlejšie, ako som predpokladala

Pred pol rokom som za podpory mojich dcér navštívila NUTRIADAPT Malacky

Mám 57 rokov a po menopauze som veľa priberala. Nakoľko dcéry videli, že stále držím diéty, už skoro nič nejem a napriek tomu priberám, povedali mi: „Mami, Ty potrebuješ výživového poradcu!“

 

Dala som si cieľ za toto obdobie – pol roka schudnúť 15-20 kg

Tak som ako darček dostala poukážku na služby v NUTRIADAPT. Prišla som na prvú konzultáciu k Ing. Viere Králikovej v Malackách. Hneď po prvej návšteve som vedela, že toto bude tá spávna cesta k chudnutiu. Na druhej návšteve som dostala jedálniček na mieru a odporúčanie, že musím pridať aj pohyb – aspoň 3x týždenne  40 minút (pohyb nebola moja silná stránka, pretože mám sedavé zamestnanie). S veľkým nasadením som sa do toho hneď pustila. Nakúpila som si zdravé potraviny a začala som sa stravovať presne podľa rád mojej poradkyne Vierky a vypracovaného jedálnička.

Všetko som presne dodržiavala, nič som neporušila a kilá išli dole rýchlejšie, ako som predpokladala. Za 3 mesiace som schudla 15,6 kg a za 4 mesiace som dosiahla už môj cieľ 20 kg. Bolo to zásluhou mojej poradkyne Vierky, ktorá ma na každej návšteve neskutočne nakopla a dodala mi elán a silu ísť ďalej.

 

Po pol roku som celkovo schudla 27 kg

Nebyť výživovej poradkyne, asi by som to nedokázala. Okrem toho, že som presne dodržiavala jedálniček, pravidelne som každý deň chodila s palicami 80-90 minút. Po pol roku som celkovo schudla 27 kg, som užšia o 23 cm v páse a 26 cm v bokoch.  Chudnutie bol môj prvoradý cieľ, ale popri tom som získala úžasný bonus: upravil sa mi krvný tlak, cukor, cholesterol, takže som získala veľké plus pre zdravie. Ešte chcem pokračovať, dosiahnuť nový cieľ - 30 kg, čo bude už o chvíľu.

 

A čo ďalej po skončení programu?

Osvojila som si zdravé návyky a pri nich aj ostanem. Je to jednoduché, pretože pri tomto spôsobe stravovania vôbec nepociťujem hlad, ani chuť na sladké, či slané.

 

Za toto všetko patrí veľké ĎAKUJEM, pani Ing. Viere Králikovej. Zobrala mi skoro 30 kg a darovala zdravie.

 

Na záver všetkým, ktorí váhajú: nebojte sa ísť do toho, keď som to zvládla ja, čo som žiadnu diétu nevedela dodržať, vždy som ju porušila, lebo som bola hladná, tak to dokážete aj Vy!

Začnite ešte dnes

PRÍĎTE SA PORADIŤ,
AKO BUDE VYZERAŤ VAŠE CHUDNUTIE

Diagnostická konzultácia
s nutričným špecialistom

Presvedčte sa sami. Špecialista v rámci nezáväznej konzultácie vykoná základnú diagnostiku, preberie vaše stravovacie návyky a odporučí riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

  • 45-minútová konzultácia
  • Vrátane analýzy kompozície tela
  • S individuálnymi odporúčaniami

Diagnostická konzultácia
s nutričným špecialistom

To všetko
teraz iba
za 9,90 €

Presvedčte sa sami. Špecialista v rámci nezáväznej konzultácie vykoná základnú diagnostiku, preberie vaše stravovacie návyky a odporučí riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

  • 45-minútová konzultácia
  • Vrátane analýzy kompozície tela
  • S individuálnymi odporúčaniami
Vyplňte rezervačný formulár a naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodne termín nezáväznej konzultácie.
Rezervačný formulár