--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Týchto 5 spevňovacích cvikov by ste mali ovládať.

09.07.2018 | 3743x Zhliadnutie | Chudnutie

Chcete sa cítiť zdravšie aj štíhlejšie? Ranné cvičenie dokonale prekrví organizmus, posilňuje imunitu, napomáha procesu chudnutia a k tomu, vďaka vyplaveným hormónom šťastia sa budete cítiť spokojnejší.

Táto séria 5 cvikov na fit lopte vám nezaberie more času, napriek tomu v sebe ukrýva potenciál organizmus zahriať a pripraviť na spaľovanie. Potrebujete k tomu len tri veci: fit loptu, podložku na cvičenie ale predovšetkým chuť spevniť svoje telo.

Ak si pravidelne, niekoľkokrát do týždňa zacvičíte 3 série a medzi každou sériou si doprajete 2- minútovú pauzu, onedlho sa dočkáte vytúženého ovocia.  

 

  1. Klikujte na fit lopte 

Predkolenie si položte na fit loptu, oprite sa dlaňami podlahy, prsty rúk smerujte dopredu a keď máte telo spevnené s hlavou v predĺžení chrbta, urobte 10 – 15 klikov.

 

  1. Zdvíhajte panvu

Ľahnite si na chrbát, ruky vystrite vedľa tela. Nohy vyložte na fit loptu tak, aby boli chodidlá flexované. Panvu a stehná tlačte smerom dohora. Zacvičte 20-krát.

 

 

  1. Kliky na tricepsy

Sadnite si na zem, ruky položte za seba, dlane si oprite na zem a prsty na rukách nasmerujte k telu, pričom hmotnosť tela držíte na pätách. Telo tlačte dohora, kým lakte vystriete a opať sa pomaly spúšťajte do základnej pozície. Cvičte 15 – 20-krát.

 

  1. Zacvičte bočný plank 

Telo dajte do polohy bočného planku tak, aby bolo spevnené, zadok stiahnutý a panva podsadená. Pozor na prehýbanie v bedrovej chrbtici! Zdvíhate sa na ruke, ktorá sa opiera o zem, pričom horná ruka je vystretá a smeruje dohora. S výdychom vytlačte hornú nohu dohora a vráťte sa do základnej polohy. Cvičenie opakujte na každej strane 10-krát.

 

  1. Dvíhajte spodnú nohu

Ľahnite si na bok, dlane oprite o podložku pred telom. Hornú nohu ohnite v kolene, chodidlo zase oprite o zem. Spodnú nohu vystrite a vytláčajte čo najvyššie, pričom zdvihnutú nohu podržte cca na 3 sekundy hore a pomaly vráťte do polohy. Zacvičte si 15 – 20-krát.

 

Na záver každého cvičenia si doprajte dôkladné ponaťahovanie, vaša chrbtica i svaly si určite budú pochvaľovať. 

 

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment