--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Aj toto vám môže pomôcť pri chudnutí

08.03.2018 | 2645x Zhliadnutie | Chudnutie

Niekedy stačia maličkosti a úprava hmotnosti sa nemusí zdať ako nedosiahnuteľný cieľ. Áno, na prvom mieste je úprava stravovacích návykov aj zvýšená miera pohybu. Existujú však ešte rôzne drobnosti, ktoré vašu cestu za vysnívanou váhou môžu výrazne zjednodušiť.

Upracte si kuchyňu

Neporiadok zvyšuje stres, ktorý má za následok zvýšený kortizol, a tým aj túžbu po jedle. Začnite chladničkou, vyhoďte všetky potraviny, ktoré ste dlhšiu dobu nekonzumovali. Uložte veci do poličiek podľa druhu a prehľadne. Taký istý poriadok si zaslúži aj špajza. Všetky potraviny skladujte v uzatvárateľných nádobách. Kuchyňa si vyžaduje absolútnu čistotu. Kuchynskú linku by mala zdobiť maximálne váza s čerstvými kvetmi. Nenechávajte nikde zvyšky jedla, ani omrvinky.

 

Odstráňte z očí pokušenie

Je to jednoduché. Keď nebudete mať všade okolo seba pochutiny, nebudete mať ani pokušenie po nich siahať. Úplne zabudnite na kúpu čipsov, keksíkov či iných nezdravých maškŕt. Ak máte tendenciu zobkať pri pozeraní televízie, kúpte si radšej sušené ovocie a oriešky.

 

Jedlo si noste so sebou 

Nie všade sa dá zdravo najesť. A nie vždy musí ponuka jedla v reštaurácii vyhovovať vašim potrebám. Preto si jedlo do práce i na výlet pripravujte doma. Budete tak mať istotu, že viete, čo jete a z akých surovín ste jedlo pripravili. Ideálne je pripraviť si obed večer vopred a mať ho pripravený a zabalený v priehľadnej krabičke.

Takto si môžete zabezpečiť nielen čerstvosť ale aj pestrosť jedálnička na celý týždeň. Navyše tento spôsob oceníte aj v prípadoch, ak musíte dodržiavať určité dietetické obmedzenia.

 

Pestujte si vlastné bylinky

Nie je nad to, ak si do jedla môžete odstrihnúť čerstvú voňavú bylinku z vlastnej parapety. Tak napríklad bazalka urýchľuje trávenie a zbavuje telo odpadových látok. Estragón urýchľuje metabolizmus, oregano vyvoláva pocit sýtosti a urýchľuje látkovú výmenu. Pažítka je dobrá na podporu trávenia a palina zaháňa chuť na sladké. Petržlenová vňať je výborným spaľovačom tukov.

Všetky bylinky dopestujete na svojom okne alebo v záhradke. Ak nechcete čakať na ich vyrastenie zo semienka, môžete si hotové rastlinky kúpiť v obchode. Všetky využijete pri príprave jedál. Hodia sa do polievok, omáčok, dresingov, na ochutenie mäsa i zemiakov či cestovín.

 

 

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment