--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Pre toto sú ľanové semiačka také zdravé.

22.05.2018 | 3656x Zhliadnutie | Strava

Ľanové semiačka sú naplnené zdravými benefitmi a ich pravidelná konzumácia je pre organizmus človeka určite prínosom.

 

Ľanové semiačka dostanete v každom dobrom obchode, doslova sú “nadupané” omega-6 a omega-3 mastnými kyselinami, ktoré sú nevyhnutné pre optimálnu funkciu mozgu, správnu funkciu imunitného systému a tiež pomáhajú regulovať tlak krvi. Taktiež sú dobrým zdrojom bielkovín, len 2 polievkové lyžice obsahujú až 10 gramov bielkovín. Takže pomáhajú nielen pri únave, ak si časť z nich počas konzumácie nepomeliete, črevá vyčiastia ako kefka, ktorá odstráni nánosy.

 

Celé alebo radšej pomleté?

Pre ľudské telo je prospešné, ak ich budete konzumovať pomleté aj celé, presne tak ako je pre zdravo fungujúci organizmus potrebná rozpustná i nerozpustná vláknina. Konzumácia pomletých ľanových semiačok podporuje správnu absorpciu živín a celé ľanové semiačka, ako sme už vyššie spomínali, podporujú čistenie tráviaceho traktu a napomáhajú pravidelnému vyprázdňovaniu.

 

Čo ľanové semiačka obsahujú?

Ľanové semiačka sú plné minerálov ako je vápnik, draslík, železo a zinok. Z vitamínov obsahujú vitamín E, ktorý je dôležitý antioxidant rovnako pre ženy aj mužov.

 

Vitamín E taktiež pomáha:

- pri obnove pokožky -  vitamín E v kombinácii s mastnými kyselinami, ktoré ľanové semiačka obsahujú je ideálny v prípadoch problémov s kožou (extrémne suchá pokožka, ekzémy, lupienka…)

- prispieva k rovnováhe hormónov

- zlepšuje príznaky predmenštruačného syndrómu

- pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu

- pomáha predchádzať srdcovo cievnym ochoreniam

- celkovo prispieva k predchádzaniu rozvoja rôznych ďalších ochorení

 

 

Ďalšie benefity ľanových semiačok 

  1. Ľanové semiačka v sebe ukrývajú silu výrazne eliminovať riziko srdcovo – cievnych ochorení, ktoré stále stoja na čele všetkých úmrtí. Buďte kreatívny a zaraďte ich do svojho jedálnička v rámci akéhokoľvek receptu a zlepšite zdavotné benefity pokrmu.
  2. Ľanové semiačka obsahujú už vyššie spomínané omega 3 – nenasýtené mastné kyseliny, ktoré priaznivo ôsobia na mozog a srdce, ale aj pomáhajú zmierniť bolesť, liečia zápaly a zvlhčujú pokožku.
  3. Pomáhajú pri detoxikácii. Počas detoxikácie telo začne zvnútra vyplavovať škodlivé toxíny, ktoré, ak ich je veľa, môžu spôsobovať príznaky v podobe únavy, depresie či neschopnosti sústrediť sa. Detoxikácia je teda spôsob, ktorý poskytuje telu priestor na lepšie využitie zdrojov, ktoré organizmus potrebuje pre lepšie a zdravšie fungovanie a celkovo pomáha k mladšiemu vzhľadu aj jasnejšej mysli. 
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment