--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

CICA NEŽER NEFUNGUJE?

10.08.2021 | 2637x Zhliadnutie | Katarína Chomová | Chudnutie, Strava

Jasné že nie! Telo treba nastaviť na pravidelný prísun živín, vitamínov, a minerálov, ktoré dostane v strave. Nie v tabletkách a práškoch. 

Pohľad do zrkadla býva častokrát nemilosrdný, špeciálne počas leta, keď šaty odhalujú viac ako skrývajú. Či už túžite niekde „ubrať“, alebo naopak niekde „pridať“ skôr ci neskôr natrafíte na nejakú zázračnú diétu, prípadne tabletku, ktorá sľubuje, že váš problém vyrieši za vás. 

Existuje mnoho typov lákavých diét, ktoré zaručujú zázraky na počkanie. A človek, rád uverí peknej reklame a skúsi to. Ideálne ak je to riešenie ešte aj jednoduché, napríklad dať si tabletku alebo prášok, ktorý tu tažkú robotu urobí za nás. Preto si počas života odtrpíme mnoho diét, aj za cenu jo-jo efektu a často aj bez trvalého výsledku. Naštastie stále viac ľudí si uvedomuje a zisťuje, že sa to dá aj inak. 

Vieme vyriešiť problém, keď nepoznáme príčinu? 

Ak vám začne zatekať do bytu, problém nevyriešite len vymaľovaním zatečenej steny, príde prvý dážď a problém so zatekaním sa ozve opäť. Rovnako to funguje aj pri chudnutí a v prístupe k stravovaniu. Platí tu rovnako ako v iných situáciách, že kým nepoznáme príčinu a chyby, ktoré v stravovaní robíme, ťažko niečo v dlhodobom horizonte zmeníme. Preto jedinou udržateľnou cestou k pevnému zdraviu a štíhlej postave je zostavenie personalizovaného stravovacieho režimu, a postupné odstraňovanie chýb v stravovaní. To chce individuálny prístup a niekoho kto sa do výživy naozaj rozumie. 

Ako zistím čo moje telo naozaj potrebuje? 

Dôležitým krokom k zisteniu, čo potrebuje Vaše telo je aj to, koľko energie potrebujete za deň prijať. Z akých potravín, v akom pomere majú byť makro a mikroživiny. A váš životný štýl. Týchto pár bodov stačí skúsenému výživovému poradcovi zorientovať sa v tom, aké chyby v jednálničku robíte.

Tablety či jedlo v prášku k vám individuálne pristupovať nedokážu. Ich cieľom je vyvolať "wau efekt" rýchlym znížením hmotnosti (nakoniec, hladovanie vždy viedlo k úbytku hmotnosti, no bez dlhotrvajúceho efektu, často s obrovským rizikom, že sa hmotnosť vráti na štartovaciu hodnotu, či nebodaj ešte vyššiu. 

Výživový špecialista pozná odpovede, treba sa len opýtať

Ak sa zveríte do rúk odborníka, pomôže vám vyhnúť sa metóde pokus-omyl. Pod dohľadom odborníka, sa výsledky dostavia skôr a narvalo. Široká škála diagnostických vyšetrení ako napríklad biochemický skríning organizmu, imunologické krvné vyšetrenia, analýza mikrobiálneho prostredia a metabolická diagnostika sú spoľahlivou cestou k vysnívanej postave, hlavne ak váš zdravotný stav aj vplyvom nadváhy už nie je optimálny. 

Tieto vyšetrenia nie sú bolestivé, v prípade mikrobiálnych analýz sú aj neinvazívne. Už žiadne dohady a neistota, vďaka ním budete jasne vedieť koľko sacharidov, tukov a bielkovín máte denne prijať na Vašom tanieri. Pretože paušálne rozdelenie makroživín k úspechu nevedie. Viete, ktoré potraviny zvládne Vaše telo zmetabolizovať rýchlejšie, či ktoré mu naopak neprospievajú? Pri dostatku kvalitných informácií bude pre kvalifikovaného nutričného terapeuta zostaviť stravovací plán na najbližšie mesiace takpovediac hračka. 

Ak si so svojou postavou či zdravím neviete rady, obráťte sa na odborníka. Len kvalifikovaný prístup odborne vzdelaných nutričných špecialistov je pre vás zárukou úspešného dosiahnutia cieľa, hlavne v tejto dobe instagramových diet a protichodných informácii na webe. 

Naše kliniky nájdete v každom väčšom meste.

 

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment