--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Jana Kušnírová

Za pol roka som vďaka odbornej pomoci dokázala schudnúť viac ako som mala v pláne

Moje priberanie začalo po 50-ke. Pomaličky každým rokom som naberala kilogram za kilogramom. Pri pohľade do zrkadla som sa začala sama sebe menej páčiť. Vedela som o tom, že sú špeciálne váhy, ktoré odmerajú množstvo tuku. Majú ich aj v niektorých fitnes centrách, ale nechcela som ich navštíviť, lebo nemala som záujem o cvičenie. Náhodne som si všimla reklamu na internete, kde Nutriadapt ponúkal za zvýhodnenú cenu diagnostiku. Vyplnila som dotazník, hneď ma kontaktovali, dohodli sme si termín a 15.11.2019 sa začala moja cesta zmeny životného štýlu.

Výsledky diagnostiky ma nemilo prekvapili. Pri mojej výške 163 cm a váhe 68 kg som si nemyslela, že je to až také dramatické. Znepokojil ma hlavne môj metabolický vek 62 rokov (fyziologický 56) a hodnota viscerálneho tuku.

Ujala sa ma pani Zuzana Bakaľarová, ktorá vyštudovala odbor diétna sestra, čo vzbudzovalo vo mne dôveru, že to bude rozhovor s odborníkom. Na začiatku som jej neprezradila, že 35 rokov pracujem v zdravotníctve a mnohé skutočnosti sú mi dobre známe. Spôsob ako dokázala klientovi vysvetliť zdravotné riziká plynúce z nadváhy bol zrozumiteľný, mala k dispozícii aj vhodné obrázky a okamžite si ma získala svojim empatickým prístupom. Vysvetlila mi, aké sú možnosti ich centra a hneď na prvom stretnutí sme zrealizovali plán na 6 mesiacov. Bol to darček, ktorý som si kúpila k Vianociam.

Veľmi som ocenila ich služby ako možnosť dať si vyšetriť mikrobióm čreva, určenie miery stresovej záťaže organizmu a zhodnotenie laboratórnych parametrov odborníkmi. Ďalším pozitívom tohto odborného poradenského centra bolo to, že aj keď majú vo svojom portfóliu predaj výživových doplnkov, ich filozofia sa nezakladá na ich predaji. Niektoré poradne profitujú práve z predaja výživových produktov. V mojom osobnom výživovom pláne mi boli doporučené, ale nikto mi ich nevnucoval. Sama som sa o niektoré zaujímala a pani Zuzana mi všetko stále perfektne vysvetlila. Jej pomoc na mojej ceste premeny bola neskutočná. Na každom stretnutí som sa vďaka jej radám a dlhodobým skúsenostiam posúvala každé 2 týždne dopredu. Na každé stretnutie mala všetko perfektne pripravené, vedela mi dokonca poradiť, v ktorom obchode viem kúpiť vhodné potraviny, kde sú v hypermarketoch situované, čím sa aj moje nákupy stali rýchlo realizované, čo prospelo aj k môjmu manažmentu času.

Spočiatku som jedla 5 krát denne a viedla ma k tomu, aby sme to znížili na 3 krát denne. Morálne ma podporovala, za moje prehrešky v podobe čokolády na akýkoľvek spôsob ma nekarhala, ale s veľkou trpezlivosťou hľadala spôsob ako sa toho zbaviť. Odporučila mi mnoho receptov a ponúkla možnosti na zdravé sladkosti, takže ani počas Vianoc som nepribrala, ale schudla.

Za pol roka som vďaka odbornej pomoci Zuzanky dokázala schudnúť viac ako som mala v pláne a zbavila som sa 10 kg nadváhy. Osvojila som si pitný režim, zbavila sa psychogénneho jedenia čokolády a dokázala som aj to, že dnes jem iba 3 krát denne a zbytočne medzi jedlom nezobkám. Tým má aj môj tráviaci systém dostatok času na regeneráciu. Čo má najviac teší je to, že mnoho ľudí v mojom okolí si to všimlo a motivovala som ich. Dokonca aj tých, čo doposiaľ o svojom probléme nadváhy nechceli ani rozprávať. Či už navštívia Nutriadapt ako ja, alebo urobia akýkoľvek krok v ústrety k svojmu zdraviu, mám z toho veľmi dobrý pocit.

Moja rada? Ak chcete niečo urobiť pre svoje zdravie a rozhodnete sa zhodiť prebytočné kilogramy potrebujete tím. Tím, ktorý vám s tým pomôže, poradí, ktorý vás bude podporovať hlavne morálne a podrží vás, keď sa vám nebude dariť. Niekto má to šťastie, že nájde vhodný tím aj vo svojom okolí či v rodine. Ja som svoj tím našla v Nutriadapte v Prešove, kde mi stále venovali dostatok času a som im za to vďačná.

Ďalšie príbehy

Dozvedela som sa o Vás od brata, ktorý s Vašou pomocou schudol 30 kg.
Oľga Kocianová, 63 rokov
Máme to vo svojich rukách
Natalia Raupach, 37 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment