--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Eva Grambličková

Som na seba veľmi pyšná

Rozhodla som sa vyhľadať pomoc a skončiť s nadváhou asi potom, čo mi jedna pani doktorka povedala "ako sa Vám podarilo takto sa vyjesť na takú váhu?". Vtedy som odchádzala a slzy mi tiekli ako malej, aj keď som zdravotné problémy výrazne nemala. Teda okrem toho, že ma začali bolieť kĺby,  nevyšla som do schodov bez zadýchania, trápilo ma aj to, že si neviem v bežnom obchode kúpiť nohavice, že rifle nemôžem nosiť, a také bežné veci. Začala som sa hanbiť aj vtedy, keď mi môj "milý kolega" povedal "keby si schudla aspoň 5 kg, bola by si krajšia". To bolo veľmi nepríjemné. Ďalší impulz bol, keď mi otec po smrti mojej mamy povedal "mala by si schudnúť, aj mamička povedala, že si tučná". To ma veľmi zabolelo, aj keď už nebola medzi nami, lebo mne to nikdy nepovedala do očí. Vtedy som si povedala a dosť!, ja Vám všetkým dokážem a budem chudšia. Bolo to v marci 2022, keď som hľadala na internete, čo mám skúsiť, kam ísť a natrafila som na video s Katkou Brychtovou, ktorá veľmi pekne schudla a vtedy som si povedala "čo som ja horšia"?. A páčilo sa mi, že je to normálna strava a "ušitá" presne na mieru... A v tej sekunde som sa objednala, aby som si to nerozmyslela...

Bolo to 29.3.2022, keď som prvýkrát prišla na konzultáciu s tým, že teraz je ten správny čas a dokážem to, aj keď vek mám vyšší. Bola som rozhodnutá a verila som na 100% mojej špecialistke Peťke Šaranskej, s ktorou mám veľmi dobrý vzťah. Dá sa povedať, za tú dobu že kamarátsky, verila som jej úplne od začiatku. Je to človek na správnom mieste, vždy sa dá na ňu spoľahnúť, je tu pre mňa vždy, keď potrebujem. A len vďaka jej radám sa mi podarilo zbaviť sa nechcených kg. Pri každom stretnutí sa mi maximálne venuje a ja jej to oplatím tým, že plním všetko od začiatku ako mi povie.  Vie pomôcť, dôležité je vždy ju počúvať a držať sa jej rád.

Zmenilo sa vlastne všetko. Systém. Pravidelné jedenie. Najťažšie pre mňa bolo naučiť sa piť vodu... veľa vody... Ale aj to je v poriadku, nachystám si fľašu s vodou, čajíky... a pijem, nosím v kabelke vodu a ide to... A jem vlastne viac ako kedysi, hlad ma vôbec netrápi, pravidelnosť je veľmi dôležitá. Jedálniček mám dobre "ošúchaný", jedlá mi vyhovujú, viem presne čo môžem jesť a čo nie. Zmenilo sa hlavne to, že denne si varím, krabičkujem si do práce všetko, predtým si človek objednal jedlo "bez rozmyslu " - syr vysmážaný, hranolky, tatárska omáčka... Teraz už mi to nič nehovorí... Fast Food obídem a nič mi to nerobí...

Najťažšie bolo možno prísť do obchodu a nekúpiť napr. šišky, koláčiky, hocijaké pečivo...,  vojsť do cukrárne a dať si len kávičku bez koláčika. Ale nastavila som sa v hlave a zrazu mi to nerobilo problém, teraz som hrdá na seba, že presne viem, čo mám kúpiť a prejdem okolo týchto vecí úplne normálne.

Najkrajší pocit je ten, keď Vám celé okolie povie ako dobre vyzeráte. Každý sa pýta, čo robíte. Niekto aj či som neni chorá, lebo celý život som mala nadváhu. V práci si to všimol asi každý, susedia, kamaráti, som pyšná, že si môžem kúpiť čo chcem na oblečenie. Aj keď som prakticky vymenila šatník, ale s veľkou radosťou. Veľkou oporou mi je aj moja dlhoročná kamarátka, sestra a švagor, keď ich prídem navštíviť, varia to, čo poviem. A niektoré recepty si osvojili aj keď nepotrebujú zredukovať váhu.

Odporučila by som to každému, ale veľa ľudí nie je ochotných niečo vo svojom živote zmeniť. Ale stojí to zato, len treba mať pevnú vôľu, odhodlať sa. Zvládam oslavy, dokonca svadbu synovca v Nemecku bez koláčika, v reštaurácii si viem vybrať jedlo bez problémov, nikdy sa nechcem dostať tam, kde som bola. Môj život nabral úplne iný rozmer, podarilo sa mi doteraz schudnúť 28 kg a ešte pokračujem. Ľahšie sa mi chodí, dýcha, kĺby ma úplne prestali bolieť, denne prejdem veľa pešo, do schodov chodím stále pešo, výťah pre mňa neexistuje.

Som na seba veľmi pyšná. Nikdy som neverila, že sa dá schudnúť, a neverila som si roky. Skúšala som samozrejme sama nejaké "diétky". A myslela som si, veď to dám...No nedala som.. Kg sa pomaličky nabaľovali.. Nie extrémne, ale každým rokom niečo... Až teraz som pochopila, že treba odbornú pomoc. Že sama to nedokážem, a to že mám kontrolu, to mi veľmi pomáha a ide to. A potom si poviem, nemôžem sklamať seba ani Peťku. A keď ma pochváli, tak to je najviac...

Všetci na klinike sú veľmi nápomocní, od recepcie až po špecialistov. Keď vidíte ich úprimnú radosť a podporu, tak to je najlepšia odmena, akú si človek môže priať a vždy sa tešíte na ďalšiu návštevu.

Ďalšie príbehy

Najpozitívnejšia je radosť z jedenia bez výčitiek!
Andrea Nagyová, 30 rokov
Dnes som ľahšia o 31 kg a je to super pocit!
Darina Mondeková, 48 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment