--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Silvia Sokolová

Kilá išli dole rýchlejšie, ako som predpokladala

Pred pol rokom som za podpory mojich dcér navštívila NUTRIADAPT Malacky

Mám 57 rokov a po menopauze som veľa priberala. Nakoľko dcéry videli, že stále držím diéty, už skoro nič nejem a napriek tomu priberám, povedali mi: „Mami, Ty potrebuješ výživového poradcu!“

 

Dala som si cieľ za toto obdobie – pol roka schudnúť 15-20 kg

Tak som ako darček dostala poukážku na služby v NUTRIADAPT. Prišla som na prvú konzultáciu k Ing. Viere Králikovej v Malackách. Hneď po prvej návšteve som vedela, že toto bude tá spávna cesta k chudnutiu. Na druhej návšteve som dostala jedálniček na mieru a odporúčanie, že musím pridať aj pohyb – aspoň 3x týždenne  40 minút (pohyb nebola moja silná stránka, pretože mám sedavé zamestnanie). S veľkým nasadením som sa do toho hneď pustila. Nakúpila som si zdravé potraviny a začala som sa stravovať presne podľa rád mojej poradkyne Vierky a vypracovaného jedálnička.

Všetko som presne dodržiavala, nič som neporušila a kilá išli dole rýchlejšie, ako som predpokladala. Za 3 mesiace som schudla 15,6 kg a za 4 mesiace som dosiahla už môj cieľ 20 kg. Bolo to zásluhou mojej poradkyne Vierky, ktorá ma na každej návšteve neskutočne nakopla a dodala mi elán a silu ísť ďalej.

 

Po pol roku som celkovo schudla 27 kg

Nebyť výživovej poradkyne, asi by som to nedokázala. Okrem toho, že som presne dodržiavala jedálniček, pravidelne som každý deň chodila s palicami 80-90 minút. Po pol roku som celkovo schudla 27 kg, som užšia o 23 cm v páse a 26 cm v bokoch.  Chudnutie bol môj prvoradý cieľ, ale popri tom som získala úžasný bonus: upravil sa mi krvný tlak, cukor, cholesterol, takže som získala veľké plus pre zdravie. Ešte chcem pokračovať, dosiahnuť nový cieľ - 30 kg, čo bude už o chvíľu.

 

A čo ďalej po skončení programu?

Osvojila som si zdravé návyky a pri nich aj ostanem. Je to jednoduché, pretože pri tomto spôsobe stravovania vôbec nepociťujem hlad, ani chuť na sladké, či slané.

 

Za toto všetko patrí veľké ĎAKUJEM, pani Ing. Viere Králikovej. Zobrala mi skoro 30 kg a darovala zdravie.

 

Na záver všetkým, ktorí váhajú: nebojte sa ísť do toho, keď som to zvládla ja, čo som žiadnu diétu nevedela dodržať, vždy som ju porušila, lebo som bola hladná, tak to dokážete aj Vy!

Ďalšie príbehy

Moja premena
Mgr. Katarína Halandová Uhrinová, 41 rokov
Jedno rozhodnutie, o ktorom som netušila, že mi zmení život
Tereza Illešová, 45 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment