--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Petra Panská

Manžel a kolegovia v práci mi hovorili, že je vidieť, ako som schudla, a že mi to pristane

Na konci roka 2020 som ako väčšina ľudí ležala pri televízii a pchala sa do prasknutia. Vedela som, že dcéra, ktorá vtedy mala 14 rokov, cvičí vedľa v detskej izbe pravidelne už od septembra. Oznámila mi, že schudla 14 kg. Zdvihla som sa z gauča a pozrela som sa na seba do zrkadla a musím povedať, že to vôbec nebol pekný pohľad. Spýtala som sa dcéry, či mi pomôže s cvičením, že by som si priala tiež schudnúť. Odvážila som sa a váha ukázala strašných 85,5 kg. Takže prvý impulz bola moja dcéra, ktorá ma denne strážila, aby som cvičila. Bolo to fajn.

Jedného dňa pri surfovaní po internete na mňa vyskočila reklama na chudnutie a možnosť nechať si urobiť diagnostiku metabolizmu a zistiť, kde je problém. Neváhala som a vyplnila formulár na objednanie. Do dvoch dní mi zavolala asistentka z kliniky NUTRIADAPT a dohodli sme termín návštevy.

Dcéra išla so mnou. Stúpila som na váhu, ktorá ukázala 82,5 kg. Mala som radosť, že som za 20 dní dokázala cvičením zhodiť 3 kg. Potom nás asistentka odovzdala výživovej špecialistke, ktorá nás milo privítala, a začali sme sa rozprávať a ja s dcérou sme počúvali každé slovo. Samozrejme ma zaujímala cena toho, že mi poradí, ako na to ísť správnou cestou. Neváhala som a stala sa klientkou NUTRIADPAT.

Všetko išlo ako po masle. Jedla som podľa jedálneho lístka na mieru, cvičila podľa odborných videí z kliniky. Pri pravidelnom vážení bola vždy pochvala, čo bola pre mňa krásna odmena. Veľmi ma to bavilo a vlastne stále baví. Manžel a kolegovia v práci mi hovorili, že je to už vidieť, ako som schudla, a že mi to pristane. Bol to veľmi príjemný pocit a hlavne som sa cítila skvele.

Spolupráca s výživovou poradkyňou bola úžasná, vždy mi dokázala a dokáže poradiť a hnala ma krásne vpred a hlavne tým správnym smerom. Jedna moja kolegyňa sa zaujímala, čo držím za diétu a kam chodím. A vlastne viac ľudí, a tak všetkým odporúčam na základe svojich skúseností NUTRIADAPT. Viem, že kolegyňa už je klientkou.

Vy, ktorí ešte neviete alebo váhate nad zmenou svojho životného štýlu, určite sa objednajte.

Dnes vážim 67 kg, moje okolie ma chváli a ja sa cítim skvele. Dcéry sú na mňa pyšné a ja sama mám zo seba ohromnú radosť.

Ďalšie príbehy

Najhoršie bolo, že som si pomaly prestala dôverovať
Helena Vyvlečková, 47 rokov
Chcela som zhodiť prebytočné kilogramy a zlepšiť svoj zdravotný stav a to sa mi podarilo!
Ingrid Vašková, 46 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment