--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Marian Kamenicky

Hlavné je zlepšenie zdravotného stavu, postava je benefit

Moje priberanie začalo pred 14 rokmi, keď som prestal fajčiť. Chuť na cigaretu som zaháňal sladkosťami. A už to išlo, pomaly, nenápadne....

Človek si ani neuvedomí, že sa mu ťažšie dýcha, že ho bolia kolená a že sa cíti unavený. Pripisoval som to stresu, práci, nedostatku času na pravidelné stravovanie. Únavu som zaháňal večerným jedením a svojim veľkým koníčkom – rybárčením, kde toho pohybu veľa nie je. Roky som ignoroval výkričníky na konci lekárskej správy za slovom „Schudnúť!!!“ Až trojciferné číslo na váhe, glykémia neklesajúca ani po tabletkách na cukrovku, zlý cholesterol a výstraha diabetológa, že skončím na inzulíne, ak niečo so sebou neurobím, boli impulzom vyhľadať NUTRIADAPT, ako mi lekár doporučil. Nechcelo sa mi do toho, je predsa fajn neobmedzovať sa a jesť kedykoľvek a čokoľvek.

Po príchode do NUTRIADAPT ma potešilo, že vytvoreniu nového stravovacieho plánu predchádzalo dôkladné zhodnotenie zdravotného stavu, diagnóz, krvné testy. Dovtedy som dostával rady nejesť pečivo, takže ma prekvapilo, že cukrovkár môže a musí jesť sacharidy a ešte pri tom aj chudne. Potom som dostal kuchárku na mieru. Prvé dva týždne bolo ťažké prejsť na častejšie menšie porcie a na pravidelnosť. Vďaka mojej manželke, ktorá sa mi snažila dokázať, že aj zdravé jedlo môže byť chutné a vyzerať lákavo, som si veľmi rýchlo zvykol, dokonca som sa cítil viac najedený ako predtým. Cvičeniu som zatiaľ veľa nedal, nakoľko sa ukázalo, že som si postupne množstvom vnútorného tuku vybudoval brušný pruh a čaká ma operácia. Momentálne mám -15 kg, energiou som neporovnateľne inde, glykémia úplne v norme, zatiaľ ešte s liekmi, ale verím, že raz ich nebudem potrebovať. A to všetko bez hladovania, pravidelným stravovaním, len s miernym zvýšením bežného pohybu, dokonca ani rybárčenie som neobmedzil.

Ale rozhodne ešte nekončím, po operácii pruhu pokračujem. Mojim cieľom nie je ani tak zbaviť sa kíl, ale liekov. NUTRIADAPT stravovací plán na mieru bol najlepším vodítkom, sám by som nevedel vypočítať zloženie, vhodné presne pre mňa, podľa môjho metabolizmu, diagnóz a ešte pri tom chudnúť. Preto vďaka patrí aj mojej osobnej nutričnej poradkyni p. Suchopovej za trpezlivosť a ochotu kedykoľvek ma vypočuť a poradiť.

Ďalšie príbehy

Kristínka na naučila ako si pripravovať jedlo, ako sa stravovať a ako čeliť nástrahám v stravovaní
Kristína Lacinová, 21 rokov
Objavila som pre mňa nové potraviny, úpravy mäsa a kombináciu rôznych jedál
Barbora Tesárová, 45 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment