--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Upečte si svoju granolu

2. 12. 2016 | 5403 Zhliadnutie
12
porcií
35
minút
obtiažnosť
1103 kJ / porcia

Urobte si vlastné pečené cereálie, ktoré si môžete dať na raňajky s jogurtom, mliekom alebo len tak, keď vás " prepadne chuť na sladké". Domáca granola je tá správna voľba, bez zbytočného cukru, tuku a aditív.

Postup

Orechy nahrubo podrvíme v kuchynskom robote. Vločky zmiešame vo väčšej mise spolu s kokosovým olejom a medom alebo javorovým sirupom a soľou. Rúru si predhrejeme na 180 °C a do hlbokého, papierom na pečenie vyloženého pekáča nasypeme obsah misy. Dáme do rúry. Často obraciame, aby sa vločky upiekli rovnomerne. Do rovnakej misy nasypeme semienka, nasekané orechy, škoricu a najemno nakrájané sušené ovocie. Akonáhle začnú byť vločky zlatisté a chrumkavé, vyberieme ich z rúry. Všetky vložíme do misky k ostatným ingredienciám a starostlivo premiešame. Potom vrátime opäť do pekáča a ešte krátko zapekáme zhruba 5 minút.

Necháme vychladnúť, vložíme do suchého, čistého pohára s tesniacim viečkom. Podávame s bielym jogurtom, mliekom alebo len tak.

TIP: Do granoly si každý môže pridať ingrediencie podľa chuti. Napríklad zvoliť iný druh orieškov, semienok alebo ovocia. Ak nemáte radi škoricu, použite kardamon, muškátový oriešok alebo iné sladké korenie.

Suroviny

30 g para orechov
30 g vlašských orechov
30 g vylúpaných pistácií
30 g slnečnicových semienok
30 g tekvicových semienok
30 g sezamových semienok
300 g ovsených vločiek
20 g kokosu
1 lyžička mletej škorice
25 g sušených datlí
50 g sušených sliviek
4 PL kokosového oleja
4 PL javorového sirupu alebo medu
štipka soli

12 porcií | doba prípravy 35 minút | 1103 kJ / 264 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

6
porcií
15
minút
obtiažnosť
980 kJ / porcia
5
porcií
45
minút
obtiažnosť
2049 kJ / porcia
8
porcií
50
minút
obtiažnosť
1128 kJ / porcia
4
porcie
35
minút
obtiažnosť
1222 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment