--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Pražma s citrónom a kuskusom

23. 8. 2016 | 4955 Zhliadnutie
4
porcie
30
minút
obtiažnosť
1402 kJ / porcia

Pražma sa hodí do racionálneho aj redukčného jedálnička. Jedná sa o jednoduché jedlo vhodné na obed i na večeru a keď pridáte malý zeleninový šalát, nie je mu po nutričnej stránke čo vytknúť.

Postup

Pražmu umyjeme pod tečúcou vodou a osušíme. Ryby osolíme, okoreníme aj zvnútra a do každej vložíme po dvoch plátkoch citrónu, vetvičke tymiánu a rozmarínu. Položíme do pekáča s papierom na pečenie a dáme do vopred vyhriatej rúry piecť na 200 °C. Pečieme podľa veľkosti ryby, aspoň 30 minút.

Kuskus nasypeme do väčšej misy a zalejeme horúcou vodou, aby siahala centimeter nad okraj kuskusu. Premiešame a necháme pod pokrievkou napučať. Pridáme tymián a olivový olej, dochutíme soľou, korením a citrónovou šťavou.

Rybu podávame s kopčekom kuskusu.

 

Pražma kráľovská - známa tiež ako Dorata - stredomorská ryba. Veľmi jemné, diétne, avšak nie príliš suché mäso sa priamo ponúka zaradiť do racionálneho jedálnička. Veľmi ľahko sa upravuje, skvele ladí s citrónovou šťavou a snáď všetkými bylinkami.

Suroviny

RYBA:
2 ks pražmy kráľovskej
4 plátky citrónu
2 vetvičky tymiánu
2 vetvičky rozmarínu
soľ
korenie
KUSKUS:
celozrnný kuskus
1 vetvička tymiánu
soľ
korenie
šťava z ½ citróna
1 PL olivového oleja

4 porcie | doba prípravy 30 minút | 1402 kJ / 335 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

1
porcia
45
minút
obtiažnosť
1508 kJ / porcia
10
porcií
20
minút
obtiažnosť
284 kJ / porcia
4
porcie
50
minút
obtiažnosť
1333 kJ / porcia
13
porcií
30
minút
obtiažnosť
732 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment