--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Papriková ryža

22. 11. 2016 | 4576 Zhliadnutie
1
porcia
30
minút
obtiažnosť
1358 kJ / porcia

Táto farebná ryža sa skvele hodí ako príloha k mäsu alebo krevetám. Ak nejete mäso, vyskúšajte ju napríklad ku grilovanému tempehu. Výborná je aj samotná.

Postup

Cibuľu, očistený zeler a papriky zbavené semienok nakrájame nahrubo. Zeleninu orestujeme na lyžici oleja vo väčšom hrnci. Na záver pridáme papriku, rascu, fenikel a hrnček vody. Varíme a premiešavame.

Do kastróla k zelenine vmiešame ryžu a vytlačíme šťavu z jedného citróna. Nakoniec pridáme nahrubo nasekané lístky bazalky a dochutíme soľou a korením. Tempeh rozkrojíme na trojuholníčky a opekáme na grilovacej panvici z každej strany, kým nie je zlatistý. Podávame s ryžou.

Niečo navyše: Do ryže pridáme uvarenú hnedú fazuľu, cícer alebo na oleji orestované krevety, kúsky mäsa a pod. Táto príloha je naozaj univerzálna a hodí sa takmer ku všetkému.

Suroviny

1 červená cibuľa
1 stopka zeleru
2 rôznofarebné papriky
1 lyžička sladkej údenej papriky
1 štipka semienok rímskej rasce
1 lyžička semienok fenikla
1 citrón
500 g uvarenej ryže
½ zväzku čerstvej bazalky
soľ a korenie
200 g údeného tempehu

1 porcia | doba prípravy 30 minút | 1358 kJ / 325 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

1
porcia
5
minút
obtiažnosť
890 kJ / porcia
4
porcie
40
minút
obtiažnosť
1187 kJ / porcia
20
porcií
60
minút
obtiažnosť
454 kJ / porcia
2
porcie
40
minút
obtiažnosť
1905 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment