--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Mäsové guľky s paradajkovou omáčkou

16. 11. 2016 | 8313 Zhliadnutie
4
porcie
45
minút
obtiažnosť
1708 kJ / porcia

Vyberte si mäso u svojho mäsiara a pripravte si doma mäsové guľky. S paradajkovou omáčkou a špagetami vám zachutia určite viac než tie kupované.

Postup

Mleté mäso dáme do misy so štipkou soli, korenia a s väčšinou najemno nasekanej bazalky. Čistými rukami všetko premiešame a premiesime. Zo zmesi tvarujeme rovnako veľké guľôčky. Do horúcej panvice na vyprážanie vlejeme jednu lyžicu oleja, pridáme mäsové guličky a rascu. Plameň zvýšime a guličky smažíme do zlatista.

Na olivovom oleji orestujeme najemno nakrájanú cibuľu, cesnak a pridáme trstinový cukor. Vlejeme paradajkový pretlak alebo drvené paradajky z plechovky. Bazalku pokrájame najemno a pridáme do omáčky. Osolíme, okoreníme a necháme ešte chvíľu prehriať. Guličky podávame s celozrnnými špagetami a paradajkovou omáčkou, ozdobené lístkami čerstvej bazalky.

TIP: Mleté mäso - aby ste mali naozaj kontrolu nad tým, čo jete, kupujte mäso u mäsiara. Vybrané mäso si nechajte u mäsiara namlieť pred vašimi očami.

Suroviny

GUĽKY:
200 g chudého hovädzieho mäsa
200 g chudého bravčového mäsa
2 lyžice sušenej bazalky
2 lyžičky rasce
PARADAJKOVÁ OMÁČKA:
700 g paradajkového pretlaku
1 PL trstinového cukru
hrsť bazalky + na ozdobu
2 strúčiky cesnaku
1 malá cibuľa
olivový olej
soľ
korenie
+ 300 g celozrnných špagiet

4 porcie | doba prípravy 45 minút | 1708 kJ / 408 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

4
porcie
90
minút
obtiažnosť
3724 kJ / porcia
4
porcie
30
minút
obtiažnosť
1556 kJ / porcia
40
porcií
90
minút
obtiažnosť
343 kJ / porcia
4
porcie
30
minút
obtiažnosť
585 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment