--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Bravčová krkovička v rajčinovej omáčke so zeleninovými rezancami

20. 8. 2019 | 4533 Zhliadnutie
1
porcia
60
minút
obtiažnosť
2026 kJ / porcia

Zeleninové rezance sa pomaly stávajú súčasťou našich jedálničkov, a to hlavne vďaka nízkemu obsahu kalórií, nulovému obsahu lepku a prirodzenému obsahu vitamínov (napríklad C) a vlákniny. Krkovička v rajčinovej omáčke k nim ešte dodá potrebné bielkoviny a jedlo tak aj viac zasýti. Parmezánom a bazalkou pridáte ten pravý nádych Talianska.

Postup


V hlbokej panvici rozpálime olej a speníme pretlačený strúčik cesnaku a nadrobno nakrájanú cibuľku. Potom pridáme aj na kocky nakrájané mäso a restujeme, kým sa zatiahne. Potom ho osolíme, okoreníme a pridáme pretlak, nakrájané cherry rajčiny a najemno nasekanú bazalku (vetvičku si dáme bokom na ozdobu). Zmes podlejeme trochou vody a necháme pod pokrievkou prebublávať približne 30 minút, kým nie je mäso mäkké.

Medzitým si umyjeme cuketu a oškrabeme mrkvu s petržlenom a pomocou škrabky všetko nastrúhame na rezance. Zeleninové rezance vhodíme do veľkého hrnca s vriacou osolenou vodou a 1-2 minúty povaríme. Potom ich scedíme a preložíme na tanier.

Dáme na ne omáčku s mäsom, posypeme strúhaným parmezánom a ozdobíme bazalkou.

Suroviny

50 g cukety
150 g mrkvy
75 g bravčovej krkovičky bez kosti
1 strúčik cesnaku
20 g cibule
50 g cherry rajčín
10 g rajčinového pretlaku
80 g petržlenu
15 ml olivového oleja
12 g parmezánu
vetvička čerstvej bazalky (alebo ½ ČL sušenej)
štipka soli
štipka čierneho korenia

1 porcia | doba prípravy 60 minút | 2026 kJ / 484 kcal
Tuky
30,0 g
Sacharidy
31,0 g
Bielkoviny
24,0 g
Vláknina
11,0 g

Vhodné pre športovcov, zdroj bielkovín a vlákniny, nízky glykemický index.

Ďalšie zaujímavé recepty

2
porcie
30
minút
obtiažnosť
1677 kJ / porcia
1
porcia
45
minút
obtiažnosť
2008 kJ / porcia
4
porcie
35
minút
obtiažnosť
530 kJ / porcia
4
porcie
90
minút
obtiažnosť
5382 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment