--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Batátový krém s chilli

9. 12. 2016 | 6385 Zhliadnutie
8
porcií
40
minút
obtiažnosť
846 kJ / porcia

Sladké zemiaky sú zdravá zelenina. Pre niekoho zatiaľ možno neznáma. Uvarte si z nich jemne pikantnú krémovú polievku. Vďaka zázvoru, cesnaku a chilli vás dokonale zahreje.

Postup

Cibuľu orestujeme na olivovom oleji. Pridáme na plátky pokrájaný cesnak a necháme rozvoňať. Pridáme na kocky pokrájané sladké zemiaky a zalejeme vývarom. Akonáhle batáty zmäknú, rozmixujeme ich pomocou ponorného mixéra na hladký krém. Ak je polievka veľmi hustá, prilejeme ešte trochu vývaru. Dosolíme a okoreníme čerstvo mletým korením a nastrúhaným zázvorom. Tekvicové semienka orestujeme nasucho na panvici a premiešame s chilli vločkami. Polievku podávame posypanú semienkami a chilli.

Suroviny

500 g sladkých zemiakov
2 ks cibule
5 strúčikov cesnaku
4 cm zázvoru
0,5 l vývaru
1 lyžička chilli vločiek
3 lyžice olivového oleja
4 lyžice tekvicových semienok
soľ a korenie

8 porcií | doba prípravy 40 minút | 846 kJ / 202 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

4
porcie
90
minút
obtiažnosť
5382 kJ / porcia
4
porcie
30
minút
obtiažnosť
2065 kJ / porcia
2
porcie
20
minút
obtiažnosť
991 kJ / porcia
1
porcia
5
minút
obtiažnosť
1489 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment