--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

NUTRIADAPT Piešťany

NUTRIADAPT Weight Management Clinic Piešťany

Pozývame vás do našej poradne, v ktorej vás zoznámime s účinnou cestou k vysnívanej hmotnosti.

Predstavíme vám najpokrokovejší výživový systém zameraný na riadenie hmotnosti človeka. Na základe biochemického skríningu tento systém prináša najlepšiu cestu k vysnívanej hmotnosti pomocou výživového plánu, ktorý zohľadňuje individuálne potreby ako sú chuťové preferencie, vek, pohlavie, možnosti stravovania, pohyb a ďalšie.

Na základe elementárnej, metabolickej a ďalších diagnostík a vyšetrení pre vás vieme vybrať ten najvhodnejší výživový smer, pripravíme vám spoločne s osobným výživovým plánom tiež podrobnú kuchárku na mieru NUTRIADAPT s gramážovými receptami a hlavne sa o vás budeme starať tak, aby ste na svojej ceste neboli sami a svoje ciele dosiahli čo najpríjemnejším spôsobom a bez zbytočného trápenia, ktoré spravidla bežné "zaručené diéty" sprevádzajú.

Na konci našej spolupráce už budete vedieť, ako sa stravovať, aby ste boli po ukončení programu schopní vyznať sa v potravinách aj vo vlastnom tele, v budúcnosti už zhodené kilogramy nenabrali späť a dokázali tak svoju hmotnosť kontrolovať a udržiavať natrvalo.

Neváhajte a vyskúšajte naše služby už dnes. My vám čo najskôr zatelefonujeme a dohodneme si spoločne termín návštevy, ktorý vám bude vyhovovať.

Tešíme sa na vás!

Ringsegment

Kontakt


NUTRIADAPT Piešťany

Winterova 41
Piešťany
92101

+421903580399
piestany@nutriadapt.sk

Otváracia doba

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené
Objednajte sa

Sídlime priamo v centre Piešťan, nájdete nás vo vile Alexander na 1. poschodí, oproti Nemocnici A.Wintera .

Starajú sa o Vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment