--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Zdravé jedenie = zdravé telo

13.11.2018 | 2843x Zhliadnutie | Zdravie

Starostlivosť o svoje zdravie je aj o zdravom stravovaní. Keď tieto potraviny budete pravidelne konzumovať, vaše telo sa vám skutočne poďakuje v podobe žiarivej pokožky, pevnejších kostí, zdravšom nervovom systéme či pevnejšom svalstve…

 

  1. Potraviny, ktoré rožiaria pokožku

Keď vám záleží na zdravej pokožke, stavte na tieto 3 potraviny: červená paprika, petržlenová vňať a kvalitná čokoláda.

Každý má svoje vlastné aj odskúšané “recepty” na starostlivosť o pokožku, ktoré rád používa. Univerzálnym pravidlom pre žiarivú pokožku a spomalenie procesu starnutia sú potraviny s vysokým obsahom antioxidantov v podobe vitamínu C, A a E, ktoré sa významne podieľajú na prirodzenej ochrane aj “oprave” pokožky.

 

  1. Potraviny, ktoré prospievajú zdravým prsiam

Zelený čaj, huby a brokolica sú potravinami, ktoré prispievajú k zdravému prsnému tkanivu. Niektoré štúdie udávajú, že práve tieto potraviny môžu chrániť pred rakovinou a bránia rastu rakovinových buniek v prsníkoch. Najmä brokolica ako významný antioxidant má veľmi veľký pozitívny zdravotný prínos. 

 

  1. Zdravé zuby aj pevné kosti

Pre zdravé zuby a pevné kosti sa údajne oplatí siahnuť po kapuste, tvrdom syre či pomarančovej šťave, pretože vápnik je najdôležitejším prvkom v štruktúre zubov a kostí. Vitamín D je zase potebný pre lepšie vstrebávanie vápnika zo stravy, tiež pomáha zlepšiť kognitívne schopnosti aj náladu.

 

  1. Pre hormonálnu rovnováhu 

Losos, orechy a rastlinný olej sú potravinami, ktoré ženám prinášajú zdravotné benefity v podobe vyrovnanej hormonálnej hladiny aj plodnosti. Preto sa oplatí siahnuť po potravinách bohatých na omega-3 mastné kyseliny, vitamín E, jód, cholín a vitamín C.

 

  1. Potraviny, ktoré prospievajú svalovej hmote ale aj udržaniu hmotnosti ale aj chudnutiu

Ide najmä o bielkoviny v podobe strukovín ako je fazuľa či hrach, no tiež mäso a vajíčka. Bielkoviny sú dôležité nielen pre mladý, vyvíjajúci sa organizmus ale dostatočný príjem bielkovín sa optimálnym spôsobom podieľa aj na budovaní pevnej svalovej hmoty (pri cvičení) ale tiež pri znížení hmotnosti.

 

  1. Zdravý nervový systém

Avokádo, mrkva a cvikla sú potravinami, ktoré pomáhajú udržiavať príjem kyseliny listovej (vitamínu B9), ktorá pomáha organizmu vytvárať nové bunky, udržiavať ich v zdravej kondícii, ale tiež dosiahnuť vyvážený emocionálny stav a celkovo posilňovať imunitný systém.

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment