--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Zázračný horčík bojuje nielen proti úzkosti!

12.10.2018 | 3341x Zhliadnutie | Zdravie

Horčík alebo magnézium patrí k základným minerálom, ak je ho v tele nedostatok, organizmus človeka nedokáže efektívne pracovať.

 

Horčík si ľudský organizmus nedokáže vytvoriť a preto je odkázaný na jeho príjem z potravy. Niekoľko odborných štúdií potvrdilo, že väčšina dospelej populácie trpí nedostatkom tohto dôležitého minerálu. Horčík sa totiž podieľa na viac ako 300 biochemických reakciách tela a jeho odporúčaný príjem sa pohybuje v rozpätí 320 až 400 miligramov denne, no mnoho ľudí má príjem nižší ako 250 mg denne. 

 

Horčík je dôležitý najmä v týchto procesoch ľudského tela:

  • Podporuje imunitu
  • Pomáha regulovať tep srdca
  • Posilňuje kosti
  • Podieľa sa na stimulácii energie
  • Normalizuje hladinu cukru v krvi
  • Potláča stres a znižuje úzkosť
  • Podporuje normalizáciu neurotransmiterov

 

Zázračný nápoj, ktorý vás postaví na nohy a pomôže doplniť tento dôležitý minerál:

 

Suroviny: 

1 šálka baby špenátových listov

1 zrelý banán

1PL kakaového prášku

1PL proteínového prášku

1 šálka mandľového mlieka

1PL ľanových semiačok alebo orieškov podľa vlastnej chuti

 

Postup: všetky ingrediencie vložte do mixéra a dôkladne rozmixujte. 

 

Tento nápoj vám pomôže doplniť horčík tou najprirodzenejšou a najchutnejšou cestou, a po konzumácii tohto drinku si doplníte približne 60 – 70 %  denného príjmu horčíka. 

 

Ktoré potraviny sú bohaté na horčík? 

Zoznam potravín, ktoré obsahujú najviac horčíka a oplatí sa po nich siahnuť: zelenina s tmavozelenými listami ako je napr. kel alebo špenát, tekvicové semiačka, fazuľa čierna, losos, kešu oriešky, horká čokoláda, avokádo, tofu a samozrejme banány.

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment