--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Zelerový krém s údeným lososom

12. 9. 2019 | 2875 Zhladnutie
1
porcia
30
minút
obtiažnosť
1306 kJ / porcia

Zdravý, rýchlo uvarený a cenovo dostupný pokrm, ktorým vďaka zeleru dodáte svojmu telu dostatok vlákniny a vďaka lososovi aj trochu bielkovín, mastných kyselín a vitamínu B.

Postup

Zeler očistíme a nakrájame na menšie kocky. V hrnci rozohrejeme maslo a opražíme na ňom na kocky nakrájanú cibuľu dozlatista. Pridáme zeler, rýchlo orestujeme a podlejeme studenou vodou tak, aby bol akurát ponorený. Potom zmes osolíme a okoreníme a necháme variť.

Až je zeler mäkký, polievku odstavíme z platne a necháme chvíľku vychladnúť. Potom ju rozmixujeme ponorným mixérom na hladký krém, ktorý ešte zjemníme smotanou.

Krém nalejeme do hlbokého taniera a ozdobíme kúskami natrhaného lososa. Môžeme dozdobiť nasekanou petržlenovou vňaťou a podávame.

 

Suroviny

300 g zeleru
7 g masla
30 g cibule šalotka
štipka soli
štipka čierneho korenia
70 ml 12% smotany
25 g údeného lososa
petržlenová vňať na ozdobenie

1 porcia | doba prípravy 30 minút | 1306 kJ / 312 kcal
Tuky
17,0 g
Sacharidy
28,0 g
Bielkoviny
12,0 g
Vláknina
11,0 g

Zdroj vlákniny, nízky glykemický index

Ďalšie zaujímavé recepty

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment